Süper Lig ekibi, Robinho ile görüşüyor

Sivasspor, Robinho ile görüşüyor
Sivasspor, Robinho ile görüşüyor

Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba devam eden transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi. Tecrübeli teknik adam Brezilyalı yıldız Robinho ile transfer görüşmelerinin devam ettiğini açıkladı.

Süper Lig ekiplerinden Demir Grup Sivasspor'un teknik direktörü Samet Aybaba, transfer çalışmalarının devam ettiğini, Brezilyalı futbolcu Robinho ile görüşmelerin sürdüğünü söyledi.

Aybaba, kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenmandan önce basın mensuplarına yaptığı açıklamada, transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini belirten Aybaba, Robinho ile görüştüklerini şu şekilde dile getirdi:

  • "Biliyorsunuz bunlarla ilgili yönetimimize raporu verdik, onlar çalışıyor. Devre arası iyi, oynayan oyuncu bulma konusunda sıkıntı var. Onlar da değerlendiriyor. Herhalde birkaç gün içerisinde 1-2 oyuncu ile ilgili transfer gerçekleşmiş olacak. Onlara yakın isimler, onların dışında pek fazla isim yok zaten. Zorlanıyoruz, devre arası transfer kolay değil. Robinho ile ilgili görüşüyorlar, İngiltere'den Saivet ile ilgili görüşüyorlar, birkaç yerli oyuncu var. Tunay Torun ile görüşüyorlar, görüşmeler yapıyorlar."