Süper Lig’de 7. hafta heyecanı

Türkiye ve Avrupa liglerinde haftanın programı;

Futbol dolu bir hafta sonu geçirmek için haberimizin detaylarını inceleyin.
Spor Toto Süper Lig 
14:00 Kasımpaşa-Gaziantepspor (LİG TV)
17:00 Kayserispor-Beşiktaş ( LİG TV)
19:30 Adanaspor-Karabükspor (LİG TV 2)
20:00 Gençlerbirliği-Galatasaray (LİG TV)
Spor Toto Süper Lig 14:00 Kasımpaşa-Gaziantepspor (LİG TV) 17:00 Kayserispor-Beşiktaş ( LİG TV) 19:30 Adanaspor-Karabükspor (LİG TV 2) 20:00 Gençlerbirliği-Galatasaray (LİG TV)
TFF 1.LİG
14:00 Altınordu-Mersin İdmanyurdu (LİG TV)
16:30 Balıkesirspor-Sivasspor (TRT Spor)
19:00 Ümraniyespor-Göztepe (TRT Avaz)
19:30 Elazığspor-Bandırmaspor (TRT Spor)

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup 
13:30 Fatih Karagümrük-Pendikspor
TFF 1.LİG 14:00 Altınordu-Mersin İdmanyurdu (LİG TV) 16:30 Balıkesirspor-Sivasspor (TRT Spor) 19:00 Ümraniyespor-Göztepe (TRT Avaz) 19:30 Elazığspor-Bandırmaspor (TRT Spor) Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup 13:30 Fatih Karagümrük-Pendikspor
İngiltere Premier Lig
14:30 Chelsea-Leicester City (LİG TV 2)
17:00 Arsenal-Swansea City (Smart Spor, DIGITURK Kanal 91) 
17:00 Bournemouth-Hull City 
17:00 Manchester City-Everton (LİG TV 2, Smart Spor 2) 
17:00 Stoke City-Sunderland
17:00 West Bromwich-Tottenham
19:30 Crystal Palace-West Ham United
İngiltere Premier Lig 14:30 Chelsea-Leicester City (LİG TV 2) 17:00 Arsenal-Swansea City (Smart Spor, DIGITURK Kanal 91) 17:00 Bournemouth-Hull City 17:00 Manchester City-Everton (LİG TV 2, Smart Spor 2) 17:00 Stoke City-Sunderland 17:00 West Bromwich-Tottenham 19:30 Crystal Palace-West Ham United
İspanya La Liga
14:00 Leganes-Sevilla (LİG TV 4)
17:15 Barcelona-Deportivo La Coruna (LİG TV 3)
19:30 Atletico Madrid-Granada (LİG TV 3)
21:45 Real Betis-Real Madrid (LİG TV 3)
İspanya La Liga 14:00 Leganes-Sevilla (LİG TV 4) 17:15 Barcelona-Deportivo La Coruna (LİG TV 3) 19:30 Atletico Madrid-Granada (LİG TV 3) 21:45 Real Betis-Real Madrid (LİG TV 3)
Almanya Bundesliga 
16:30 Augsburg-Schalke 04 
16:30 Köln-Ingolstadt
16:30 Eintracht Frankfurt-Bayern Münih (Eurosport 2)
16:30 Mönchengladbach-Hamburg
16:30 Hoffenheim-Freiburg
19:30 Werder Bremen-Bayer Leverkusen (Eurosport 2)
Almanya Bundesliga 16:30 Augsburg-Schalke 04 16:30 Köln-Ingolstadt 16:30 Eintracht Frankfurt-Bayern Münih (Eurosport 2) 16:30 Mönchengladbach-Hamburg 16:30 Hoffenheim-Freiburg 19:30 Werder Bremen-Bayer Leverkusen (Eurosport 2)
İtalya Serie A
16:00 Napoli-Roma (LİG TV 4)
19:00 Pescara-Sampdoria
21:45 Juventus-Udinese (LİG TV 2)
İtalya Serie A 16:00 Napoli-Roma (LİG TV 4) 19:00 Pescara-Sampdoria 21:45 Juventus-Udinese (LİG TV 2)
Fransa Ligue 1
18:00 Nancy-Paris Saint-Germain 
21:00 Bastia-Angers
21:00 Guingamp-Lille
21:00 Lorient-Nantes
21:00 Montpellier-Caen
Fransa Ligue 1 18:00 Nancy-Paris Saint-Germain 21:00 Bastia-Angers 21:00 Guingamp-Lille 21:00 Lorient-Nantes 21:00 Montpellier-Caen