TFF'den Trabzon'daki futbolseverlere teşekkür

TFF, Trabzonsporlu futbolseverlere Türkiye-Rusya maçındaki desteklerinden dolayı teşekkür etti.
TFF, Trabzonsporlu futbolseverlere Türkiye-Rusya maçındaki desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), A Milli Futbol Takımı'nın dün UEFA Uluslar B Ligi'nde Rusya ile Trabzon'da oynadığı karşılaşmada ay yıldızlı ekibe destek olan taraftarlara teşekkür etti.

UEFA Uluslar B Ligi’nde Türkiye’nin Rusya ile Trabzon’da oynadığı karşılaşmada ay yıldızlıları desteklemek için Trabzon Şenol Güneş Spor Kompleksi’ne gelen taraftarlara TFF’den teşekkür geldi.

Türkiye, UEFA Uluslar B Ligi'nde Rusya ile oynadığı maçta sahadan 2-1 mağlup ayrıldı. Türkiye'nin tek golü Serdar Aziz'den gelirken, Rusya'nın gollerini ise Cheryshev ve Dzyuba'dan geldi.

TFF'den yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

  • "A Milli Takımı'mızın, UEFA Uluslar B Ligi'nde Rusya ile oynadığı müsabakada Medical Park'ı dolduran tüm futbolseverlere teşekkür ederiz. 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'na aday Trabzon şehrimiz, Milli Takım taraftarlığı ve milli ruhun coşkusuyla ay-yıldızlılara destek olup örnek bir tavır sergilemiştir. A Milli Takımı'mızı en iyi şekilde ağırlayan ve milli heyecanı paylaşan tüm Trabzon halkımıza şükranlarımızı sunar; başta Trabzon Valiliği olmak üzere tüm resmi kurum ve kuruluşlar ile Trabzonspor Kulübüne misafirperverlikleri ve sonsuz destekleri için teşekkür ederiz."