Transfer dedikoduların gündemindeki Garry Rodrigues'ten flaş açıklama

Transfer dedikoduların gündemindeki Garry Rodrigues'ten flaş açıklama
Transfer dedikoduların gündemindeki Garry Rodrigues'ten flaş açıklama

Galatasaray’ın yetenekli futbolcusu Garry Rodrigues hakkında çıkan transfer iddialarına yanıt verdi.

Galatasaray’ın yetenekli futbolcusu Garry Rodrigues sabah idmanından önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 27 yaşındaki futbolcu merakla beklenen transfer konusuna da açıklık getirdi.

Transfer konusunda ne düşünüyor?

Garry Rodrigues bu sezon Galatasaray ile çıktığı 31 maçta 7 gol atıp 9 asist yaptı.Rodrigues, “Burada kendimi evimde gibi hissediyorum. Taraftarlar beni çok seviyor, ben de onları seviyorum. Transfer dedikoduları benim de kulağıma geliyor. Ancak bunlarla ilgilenmiyorum. Şu anda sadece şampiyonluğa odaklanmış durumdayız. Önümüzde 8 final maçı var ve 8 maçı kazanmak istiyoruz. Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde olmak istiyoruz” dedi.

Fatih Terim farkı

Fatih Terim’in takıma ayrı bir hava getirdiğini belirten Rodrigues, “Bir futbolcunun iyi bir performans göstermesi için mutlu olması gerekiyor. Hocamız da bunu bana gösteriyor. Herkesin gördüğü gibi çok çok mutluyum. Kişisel hedeflerim var. Hocam bana güven veriyor. Ben bunu fazlasıyla hissediyorum” diye konuştu.

Çok kaliteli bir oyuncu

Nagatomo hakkındaki düşüncelerini de dile getiren başarılı futbolcu, “Kendisi çok iyi bir futbolcu. Benim için en önemlisi, iyi bir insan. Geldiğinde futbolcu arkadaşlarıyla olan ilişkisinin bu kadar iyi olacağını tahmin etmiyordum. İnanılmaz iyi. Herkesle inanılmaz samimi. Benim için artısı, çok koşuyor. Çok kaliteli bir oyuncu. Bize çok şey katan tecrübeli bir arkadaşımız” diyerek sözlerini tamamladı.


💛❤️! #Galatasaray

Garry Rodrigues (@rodriguesgarry)'in paylaştığı bir gönderi ()