Türkiye-Ukrayna maçı saat kaçta?

Türkiye, 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Grup maçında bu akşam Ukrayna ile karşı karşıya gelecek.

Dünya Kupası 2018 Avrupa Elemeleri 1.Tur I Grubu maçında Türkiye, Ukrayna ile karşılaşacak.
Millilerin rakibi Ukrayna
A Milli Takım, I Grubu ikinci maçında Konya'da Ukrayna'yı konuk edecek.
Millilerin rakibi Ukrayna A Milli Takım, I Grubu ikinci maçında Konya'da Ukrayna'yı konuk edecek.
Karşılaşma Konya’da oynanacak
Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda oynanacak mücadele saat 21.45'te başlayacak.
Karşılaşma Konya’da oynanacak Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda oynanacak mücadele saat 21.45'te başlayacak.
TV8 ekranlarında
Mücadele TV8 ekranlarından naklen yayınlanacak.
TV8 ekranlarında Mücadele TV8 ekranlarından naklen yayınlanacak.
Alman hakem düdük çalacak
Türkiye-Ukrayna maçını Almanya Futbol Federasyonu'ndan Manuel Grafe yönetecek.
Alman hakem düdük çalacak Türkiye-Ukrayna maçını Almanya Futbol Federasyonu'ndan Manuel Grafe yönetecek.
543. randevu
Türkiye, Ukrayna maçıyla birlikte tarihindeki 543. maça çıkacak. 93 yıllık tarihinde milliler 542 maçta 204 galibiyet, 213 mağlubiyet aldı.
543. randevu Türkiye, Ukrayna maçıyla birlikte tarihindeki 543. maça çıkacak. 93 yıllık tarihinde milliler 542 maçta 204 galibiyet, 213 mağlubiyet aldı.
Türkiye’nin muhtemel 11’i
Volkan Babacan
Şener Özbayraklı
Ömer Toprak
Hakan Balta
Caner Erkin
Ozan Tufan
Mehmet Topal
Emre Mor
Hakan Çalhanoğlu
Volkan Şen
Cenk Tosun
Türkiye’nin muhtemel 11’i Volkan Babacan Şener Özbayraklı Ömer Toprak Hakan Balta Caner Erkin Ozan Tufan Mehmet Topal Emre Mor Hakan Çalhanoğlu Volkan Şen Cenk Tosun
Ukrayna’nın muhtemel 11’i
Pyatov
Butko
Kucher
Rakitskiy
Sobol
Stepanenko
Zozulya
Yarmolenko
Zinchenko
Konoplyanka
Kovalenko
Ukrayna’nın muhtemel 11’i Pyatov Butko Kucher Rakitskiy Sobol Stepanenko Zozulya Yarmolenko Zinchenko Konoplyanka Kovalenko
Günün maçları;
Avrupa Elemeleri D Grubu
21:45 Avusturya-Galler
21:45 Moldova-Sırbistan
21:45 İrlanda Cumhuriyeti-Gürcistan

 Avrupa Elemeleri G Grubu
21:45 Makedonya-İsrail
21:45 İtalya-İspanya
21:45 Liechtenstein-Arnavutluk

Avrupa Elemeleri I Grubu
21:45 İzlanda-Finlandiya
21:45 Kosova-Hırvatistan
21:45 Türkiye-Ukrayna 

 Asya Elemeleri 3.Tur A Grubu
14:00 Güney Kore-Katar 
14:35 Çin-Suriye
16:00 Özbekistan-İran

 Asya Elemeleri 3.Tur B Grubu
13:35 Japonya-Irak
19:00 Birleşik Arap Emirlikleri-Tayland
20:45 Suudi Arabistan-Avustralya

 Güney Amerika Elemeleri
00:00 Ekvador-Şili
02:00 Uruguay-Venezuela
03:30 Paraguay-Kolombiya
03:45 Brezilya-Bolivya
05:15 Peru-Arjantin
Günün maçları; Avrupa Elemeleri D Grubu 21:45 Avusturya-Galler 21:45 Moldova-Sırbistan 21:45 İrlanda Cumhuriyeti-Gürcistan Avrupa Elemeleri G Grubu 21:45 Makedonya-İsrail 21:45 İtalya-İspanya 21:45 Liechtenstein-Arnavutluk Avrupa Elemeleri I Grubu 21:45 İzlanda-Finlandiya 21:45 Kosova-Hırvatistan 21:45 Türkiye-Ukrayna Asya Elemeleri 3.Tur A Grubu 14:00 Güney Kore-Katar 14:35 Çin-Suriye 16:00 Özbekistan-İran Asya Elemeleri 3.Tur B Grubu 13:35 Japonya-Irak 19:00 Birleşik Arap Emirlikleri-Tayland 20:45 Suudi Arabistan-Avustralya Güney Amerika Elemeleri 00:00 Ekvador-Şili 02:00 Uruguay-Venezuela 03:30 Paraguay-Kolombiya 03:45 Brezilya-Bolivya 05:15 Peru-Arjantin