Ve Arda açıkladı! Galatasaray’a geliyor mu?

​Ve Arda açıkladı! Galatasaray’a geliyor mu?
​Ve Arda açıkladı! Galatasaray’a geliyor mu?

Galatasaray’ın bir numaralı transfer hedefi olan Arda Turan çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Barcelonalı futbolcu transferi içinse herkesi şaşırtacak bir yorumda bulundu.

Mircea Lucescu’nun A Milli Takım’ın başına geçmesinin ardından ay-yıldızlı formaya dönen Arda Turan kampta önemli açıklamalarda bulundu. Eskişehir’de milli takım kampında bulunan Arda Turan Beyaz TV’ye konuştu. İşte Arda Turan’ın açıklamalarından öne çıkan noktalar;

AA
AA

"Birine saldırmak çok hatalı bir davranış. Hata olduğu yüzde 100. Şiddet bir hatadır."

"Barcelona'da maçımız 8'de biz 6.30'da maça gidiyoruz. Şartları Türkiye'de de değiştirmeliyiz."

"Özür diliyoruz"

AA
AA

"Tüm ülkemizden performansımız için özür diliyoruz. Ben hatalıyım, hatalarımın bedelini de ödüyorum. Barcelona'da oynayan oyuncu olarak Dünya Kupası'na gidemiyorum."

“Sustukça kabul ediyoruz sanıyorlar”

"Ülkemiz bize ne zaman güvenecek abi? Ben şimdi niye bağlanıyorum yayına? Sustukça bazı şeyleri kabul ediyoruz zannediyorlar."

AA
AA

"Oğuzhan, Beşiktaş'ta 10 numarayı giyen pozisyona gelmiş bir oyuncu. Benim ne haddime Oğuzhan'la ilgili yorum yapmak. Ben ne hadle Oğuzhan'ın milli takıma alınıp alınmaması ile ilgili yorum yapabilirim. Böyle bir şey olabilir mi?"

Türkiye’ye dönecek mi?

İHA
İHA

"Türkiye'de öyle bir sosyal medya var ki, bunla yaşanmaz. Türkiye'de tüm Galatasaraylılar benim gelmemi istemiyor. Ben takımıma zarar vermek istemem. Ben Barcelona'da kalacağım. Çalışır kadroya da girerim. Kimse merak etmesin."

(Kaynak: Fanatik)