Volkan Demirel soyunma odasında isyan etti! İşte o sözler

​Volkan Demirel soyunma odasında isyan etti! İşte o sözler
​Volkan Demirel soyunma odasında isyan etti! İşte o sözler

Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, kupa finalinin ardından soyunma odasında arkadaşlarına isyan etti.

Fenerbahçe, Türkiye Kupasını Akhisarspor'a kaybetti. Mücadelenin ardındansa kaptan Volkan Demirel soyunma odasında esip gürledi. Şampiy10'un haberine göre; Volkan Demirel arkadaşlarına "Kupa bizim olmalıydı" şeklinde tepkisini gösterdi. Takım kaptanı olarak arkadaşlarına çıkışan ve yerli-yabancı oyuncu fark etmeksizin içindekileri haykıran Volkan, “Burası F.Bahçe” diyerek sözlerine başlarken hedefinde ise önce yerli oyuncular vardı:

"Kupa bizim olmalıydı"

Final maçında alınan sonuç en çok kaptan Volkan Demirel'i üzdü.
Final maçında alınan sonuç en çok kaptan Volkan Demirel'i üzdü.

“Bizimle yaşayan, beraber üzülen, sonuçlara göre sevinen cefakâr taraftarlarımız var. Anadolu’nun birçok şehrinden buraya geldiler, onların önünde bu kupayı kaldıran biz olmalıydık. Siz nerede oynadığınızı zannediyorsunuz. F.Bahçe’nin büyüklüğünü ve formasının ağırlığını hâlâ kavrayamamışsınız.”

"Sıradan bir takım mı?"

Volkan daha sonra ise yabancı oyunculara dönerek, “Siz Fenerbahçe’yi Avrupa’nın sıradan bir takımı mı zannettiniz? Bulduğumuz fırsatları değerlendirmeliydik. Akhisar bunu başarıyorsa siz de yapmalısınız. Onlar geldiklerinde gol attılar bizler atamadık” dedi.

Başkan fenalaştı

Kupa finalini izlemek için Diyarbakır’a gelen başkan Aziz Yıldırım maçın ikinci yarısındaki heyecana dayanamadı. Özellikle 3-1’den sonra sık sık yerinden kalkan başkan, karşılaşma sonrası da kaybedilen kupa sonrası uzun süre kendine gelemedi. Şekeri yükselen Yıldırım’ın bir süre oturup dinlendikten sonra toparladığı ifade edildi.