Volkan’daki değişimin sırrı ne?

​Volkan’daki değişimin sırrı ne?
​Volkan’daki değişimin sırrı ne?

Sezona kötü bir başlangıç yapan Volkan Demirel adeta yeniden doğdu. Antalyaspor maçında kalesini gole kapatan Volkan’ın sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ise dikkatlerden kaçmadı.

2017-2018 sezonuna kötü bir başlangıç yapan Fenerbahçe’de ilk haftalarda en çok eleştirilen isim hiç kuşkusuz Volkan Demirel’di. Sarı-lacivertlilerin kaptanı kaleyi Kameni’ye kaptırmasının ardından çalışmaktan vazgeçmedi ve elinden gelenin en iyisi yapmaya başladı.

Kocaman’ın gözüne girdi

İdmanlardaki performansıyla teknik direktör Aykut Kocaman’ın dikkatleri üzerine çeken Volkan yeniden formasına kavuştu.

14 maç sonra bir ilk

Osmanlıspor maçıyla eldivenlerini devralan Volkan sırasıyla Sivasspor ve Antalyaspor maçlarında forma giydi. 1-0 sona eren Antalyaspor maçıyla birlikte Volkan, kalesini 14 maç sonra ilk kez gole kapatmış oldu.

Yüzü gülmeye başladı

Takıma dönmenin mutluluğu Volkan Demirel’in özel hayatına da yansıdı. Eleştirilerin hedefi olduğu dönemde sosyal medyada paylaşım yapmayan Volkan, fotoğraf yayınlamaya yeniden başladı.

Volkan Demirel sık sık sosyal medya hesabından hikaye paylaşıyor.
Volkan Demirel sık sık sosyal medya hesabından hikaye paylaşıyor.

Taraftarlar da mutlu

Başarılı file bekçisi özellikle Instagram’da sık sık hikaye paylaşarak ne kadar mutlu olduğunu taraftarlara gösteriyor. Kaptanın yüzünün gülüyor olması taraftarları da bir hayli sevindirdi.

Son DEMİREL ...😃📸@nihalceylan

Volkan Demirel (@1volkandemirel)'in paylaştığı bir gönderi ()