Yunan futbolcudan şok sözler: Tudor’un dersini verdim

Yunan futbolcudan şok sözler.
Yunan futbolcudan şok sözler.

Östersunds'un Yunan asıllı stoperi Sotirios Papagiannopoulos, Galatasaray maçının ardından soyunma odasında Igor Tudor hakkında söylemlerde bulundu.

Östersunds'un Yunan asıllı stoperi Sotirios Papagiannopoulos, Galatasaray'a karşı oynanan iki maçta da 90 dakika sahada kaldı ve takımın yeni yıldızı Gomis'e adım attırmadı. Papagiannopoulos turun geçilmesiyle büyük sevinç yaşarken soyunma odasında "Tudor'dan intikamımı aldım, ona hak ettiği dersi verdim" dediği ortaya çıktı. Tudor PAOK'u çalıştırdığı dönemde Yunan ekibinin formasını giyen Papagiannopoulos, Hırvat hoca tarafından A Takım kadrosundan çıkartılmıştı. Bunun üzerine İsveç'e dönen Papagiannopoulos iki sene sonra Tudor'dan intikamını aldı.

Acil kamp acil rakip

Tudor dün izin günü olmasına rağmen mesai yaptı. Bakırköy'deki Swiss Otel'de ailesiyle yaşayan Hırvat hoca, yardımcısı Ayhan Akman'ı çağırıp takımı ve transferleri masaya yatırdı. İkinci bir kamp ve hazırlık maçları oynanması planlanıyor. Yönetim şimdi 11 Ağustos'ta başlayacak Süper Lig öncesi hem kamp yeri hem en az iki maç için rakip arıyor.

(Kaynak: Sabah)