Aktüel & Kültür29 Ekim Pazartesi akşamı reyting sonuçları açıklandı: Söz, Çukur ve MasterChef reytingleri

29 Ekim Pazartesi akşamı reyting sonuçları açıklandı: Söz, Çukur ve MasterChef reytingleri

Çukur, Söz rekabetine MasterChef de dahil oldu. 29 Ekim Pazartesi akşamı rekabet eden tüm programların reyting sonuçları merakla bekleniyor. İşte 29 Ekim Pazartesi reyting sonuçlarına ilişkin bilgiler!

MÜGE VARDAR GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
29 Ekim Pazartesi akşamı reyting sonuçları açıklandı: Söz, Çukur ve MasterChef reytingleri
29 Ekim reyting sonuçları açıklandı

Çukur, Söz rekabetine MasterChef de dahil oldu. 29 Ekim Pazartesi akşamı rekabet eden tüm programların reyting sonuçları merakla bekleniyor. İşte 29 Ekim Pazartesi reyting sonuçlarına ilişkin bilgiler!

BEĞEN

Pazartesi akşamları Show TV’de Çukur, Star TV’de Söz, Fox TV’de Yasak Elma dizileri yayınlanıyor. Pazartesi akşamlarının reyting yarışına, bir de TV8 kanalındaki MasterChef programı da dahil oldu. Reytinglerde üst sıralarda yer alan yapımlar, her hafta kıyasıya mücadele ediyor. Peki, 29 Ekim reyting sonuçlarında kim birinci oldu?

Reyting nedir, nasıl ölçülür?

İzlenme payına göre değerlendirilen ve AGB tarafından 1988 yılından beri gerçekleştirilen ölçme olayı reyting, yaklaşık 2200 haneye yerleştirilen ve bizler tarafından bilinmeyen reyting ölçme cihazları o gece ya da o gün en fazla izlenen programları liste halinde ortaya koyuyor.

Reyting izleyiciyi etkileyen bir durum değil. Takip eden kitleye bir getirisi ya da faydası yok. Reyting ölçme işlemi reklam şirketlerinin işlerini kolaylaştırıyor. Milyonlar tarafından takip edilen bir dizi reklam şirketleri ile anlaşarak o dizinin kanalına reklam teklifi sunuyor ve böylece daha fazla kitleye bu şekilde hitap ediyor.

0. TOTAL
TOTAL

TOTAL'de Çukur dizisi birinci sırada yer aldı. TOTAL puan türünde 24.84 share alan Çukur birinci sırada, 17.81 share alan Söz ikinci sırada, 13.39 share alan Yasak Elma beşinci sırada yer aldı.

0. AB
AB

Çukur, AB grubunda birinci sırayı kimseye bırakmadı. 

0. Geçen hafta ne olmuştu?
Geçen hafta ne olmuştu?
22 Ekim reyting sonuçları açıklandı. Total puan türünde Çukur 26.14 share alaran birinci, Söz 18.41 share alarak ikinci, Yasak Elma 13.34 share alarak beşinci oldu. ABC puan türünde 28.61 share alan Çukur birinci sırada, 14.42 share alan Söz dördüncü sırada, 12.45 share alan Yasak Elma beşinci sırada yer aldı. AB puan türünde zirvenin sahibi 26.22 share alan Çukur oldu.
YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
Tesise dadanan ayıya Anzer Balı testi yapıldı VİDEO / 00:29

Tesise dadanan ayıya Anzer Balı testi yapıldı

Ahmet Zarifoğlu Aktüel & Kültür Çarşamba 12:54, 21.08.2019
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz