Aktüel & KültürAnne olmaya hazırlanan Fahriye Evcen'nin katı kuralları herkesi şaşırttı

Anne olmaya hazırlanan Fahriye Evcen'nin katı kuralları herkesi şaşırttı

Evliliklerinin üçüncü yılında anne olmaya hazırlanan Fahriye Evcen, hamileliği boyunca koyduğu yasaklarla herkesi şoke ediyor.

MÜGE VARDAR DİĞER 1 DAKİKADA OKUNUR
Anne olmaya hazırlanan Fahriye Evcen'nin katı kuralları herkesi şaşırttı
Burak Özçivit Fahriye Evcen

Evliliklerinin üçüncü yılında anne olmaya hazırlanan Fahriye Evcen, hamileliği boyunca koyduğu yasaklarla herkesi şoke ediyor.

BEĞEN

Üç yıllık evli Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 29 Haziran 2017'de Sait Halim Paşa Yalısı'nda nikah masasına oturmuştu.

Üç sene ardından anne olmaya hazırlanan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, doğuma kadar yaşanacak süreçte hayatına çok sayıda kural getirdi.

Son olarak Megastar Tarkan, Temmuz ayında dünyaya gelen kızı Liya ve eşi Pınar Tevetoğlu'nun sağlığı için ambalajlı gıdayı yasaklamıştı.

0. Evi yeniden düzenleme kararı aldı!
Evi yeniden düzenleme kararı aldı!

Üç aylık hamile olan Fahriye Evcen, çocuk doğana kadar eve birtakım kurallar koydu. Oyuncu, ilk olarak eşi Burak Özçivit'le oturdukları Acarkent'te villanın tamamını boyama ve evin düzenini değiştirme kararı aldı. 


0. Nazardan korkup görüntü vermiyorlar
Nazardan korkup görüntü vermiyorlar

Artan koku hassasiyeti nedeniyle hamileliği zor geçen Fahriye Evcen, bir yandan anne bebek kitapları okumaya başladı. Evcen, bebeğini kucağına alana kadar ise, dışarıdan yemek yemeyecek ve özel olarak hazırlanan sağlıklı yiyecekleri tüketecek.  Evcen, evde parfüm ve kolonyayı da yasakladı. Nazardan korktukları için görüntü vermeyen çiftin bebeklerinin cinsiyeti belli olduktan sonra, açıklama yapmayacağı iddia ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz