Aktüel & KültürGelişen teknolojinin etkileri: Zamandan kazandıran tasarımlar

Gelişen teknolojinin etkileri: Zamandan kazandıran tasarımlar

Hayatımızı kolaylaştırmak adına yapılan sayısız tasarım mevcut. Biz sizlere, zamandan kazanmanızı sağlayacak çalışmaları sunuyoruz.

HÜSNA KÖŞGER GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Gelişen teknolojinin etkileri: Zamandan kazandıran tasarımlar
Zamandan tasarruf ettiren aktüatörler

Hayatımızı kolaylaştırmak adına yapılan sayısız tasarım mevcut. Biz sizlere, zamandan kazanmanızı sağlayacak çalışmaları sunuyoruz.

BEĞEN

Teknoloji ve tasarımın bir araya geldiği ve hayatımıza farklı olanakların sunulduğu bir dönemdeyiz. Şüphesiz ki bu dönemi en kazançlı şekilde geçirebilmemiz de mümkün.

Tüm bu gerçekleri projeye döken Frolic Studio da, bu bağlamda bir tasarım geliştirdi. İçeriğin devamında ayrıntılarıyla göreceğiniz bu tasarımlar aracılığıyla; zamandan oldukça tasarruf edebilmeniz mümkün oluyor.

0.
https://player.vimeo.com/video/294150597
0. Artık lambalarınızı kapatmak için oturduğunuz yerden kalkmanıza gerek kalmayacak
Artık lambalarınızı kapatmak için oturduğunuz yerden kalkmanıza gerek kalmayacak

Frolic Studio'nun Smartian aktüatörleri, ışığınızı kapatmak için veya bir düğmeye basmak için ayağa kalkmanıza ve zaman kaybetmenize engel olan çözüm odaklı fikirler sunuyor. 

0.

Buna göre, gelişen teknolojiyle birlikte artık bu tarz araçları dijital olarak kullanabilmeniz mümkün olacak. Küçük aktüatörler; evinizde bulunan eşyaların daha kullanışlı hale gelmesini sağlıyor.

0.

Uygulamayı, iletişim kurarak kullanabilmeniz mümkün. Örneğin; sesli komut sistemi. Bu sistem sayesinde: Google Home ya da Alexa  ile panjurlarınızı anında açıp kapayabilirsiniz.

0.
0.
0. Belki bu durum tembelliğe alıştırıyormuş gibi duruyor fakat belirtmeli ki, gelişen teknoloji bize zamandan daha çok kazandıracak.
Belki bu durum tembelliğe alıştırıyormuş gibi duruyor fakat belirtmeli ki, gelişen teknoloji bize zamandan daha çok kazandıracak.
YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
HÜSNA KÖŞGER GZT Editörü

'GZT’nin hayat editörü olarak görev yapıyor. GZT’de her hafta yayınlanan "Kamera Arkası” programını hazırlıyor. Bir gün mutlaka iyi insanların kazanacağına inanıyor. Hüsna’ya husna.kosger@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.'

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz