Aktüel & KültürHaluk Levent'ten ilginç 'döverim' tepkisi: 'Edis himayemde!'

Haluk Levent'ten ilginç 'döverim' tepkisi: 'Edis himayemde!'

Ünlüı sanatçı Haluk Levent, takipçilerinden şarkıcı Edis’le ilgili soru gelmesi üzerine,''Artık çok oldu, döveceğim Edis'i'' yanıtını verdi.

MÜGE VARDAR DİĞER 1 DAKİKADA OKUNUR
Haluk Levent'ten ilginç 'döverim' tepkisi: 'Edis himayemde!'
Haluk

Ünlüı sanatçı Haluk Levent, takipçilerinden şarkıcı Edis’le ilgili soru gelmesi üzerine,''Artık çok oldu, döveceğim Edis'i'' yanıtını verdi.

BEĞEN

Kurduğu AHBAP Derneği’yle son zamanlarda birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan Haluk Levent, dijital bir platformda sevenlerinden gelen soruları yanıtladı. Yeğeni şarkıcı Edis'in kuzeniyle evli olan dolayısıyla akraba gibi olduklarını söyleyen Levent, “Kim daha yakışıklı?” sorusuna, “Edis, kim? Şöyle bana bakın. Geçen Edis’i gördüğümde, ‘Bak böyle güzel güzel çıkıyorsunuz. Seni döverim’ dedim. Kızlar Edis’le fotoğraf çektirmek istiyorsanız, Haluk Abi’nizle iyi geçinin” cevabını verdi.

0. ''Valla döveceğim Edis'i''
''Valla döveceğim Edis'i''

Ardından, “Senin ne kadar yardımsever ve iyi kalpli olduğunu biliyoruz. Güzellik yapıp Edis’le beni tanıştırır mısınız?” yorumuna şarkıcı, “Artık çok oldun. Valla döveceğim Edis’i” diyerek güldürdü.

Şarkıcı, “Bu kadar iyi kalpli ve düzgün biri olarak insanlara yardım etmeyi seviyorsunuz. Size zamanında yardımı dokunmuş, unutamadığınız biri var mı?” sorusuna ise, “İyi kalpli ve düzgün bir adam değilim. Etrafınızdaki kahramanlarınız babanız, abiniz, öğretmeniniz, patronunuz ya da çok sevdiğiniz bir büyüğünüzden daha iyi bir adam olduğumu düşünmüyorum. Tipime baksanız, düzgün olmadığımı görürsünüz. Bana da zamanında yardımı dokunan insanlar oldu. Hatta bazılarını üzdüğüm dahi olmuştu. Hepimiz hatalarımızdan ders alacağız” yanıtını verdi.

0. ''Edis, Haluk abisinin himayesinde''
''Edis, Haluk abisinin himayesinde''

Ünlü sanatçı Haluk Levent, geçtiğimiz kış sosyal medya  hesabından yaptığı paylaşımla Edis'le akraba gibi olduklarını, bu sebeple de onu himayesine aldığını esprili bir dille açıklamıştı. İşte o paylaşım; "Benim yeğen Edis'in kuzeni ile evli. Bu sebeple akraba gibiyiz. Kısaca Edis, Haluk abisinin himayesinde... Ona kötü konuşan bana konuşmuş olur , döverim!"

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz