Aktüel & KültürKraliyet ailesinin gelinleri arasında 'ceket çekişmesi'

Kraliyet ailesinin gelinleri arasında 'ceket çekişmesi'

İngiliz kraliyet ailesinin gelinleri Kate Middleton ve Meghan Markle hakkında basında yer alan haberler, iki gelininin hayranları arasında çekişmeye neden oldu.

MÜGE VARDAR GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Kraliyet ailesinin gelinleri arasında 'ceket çekişmesi'
Kate Middleton'ın giyim tarzı Meghan Markle'e benzetilince, iki gelinin hayranları arasında ilginç bir çekişme yaşandı.

İngiliz kraliyet ailesinin gelinleri Kate Middleton ve Meghan Markle hakkında basında yer alan haberler, iki gelininin hayranları arasında çekişmeye neden oldu.

BEĞEN

Kate Middleton ve Meghan Markle hakkında basın organlarında yer alan bir haber, ortalığı karıştırdı. İngiliz kraliyet ailesinin iki gelininin hayranları arasında ilginç bir çekişme başladı.

Kıyafetleri olay oldu!

Prens William ve eşi Kate Middleton, bugün kraliyet ailesi tarafından desteklenen ihtiyaç sahibi çocuklara spor eğitimi veren bir merkezi ziyarete gitti. Bu ziyaret sırasında günlük ve spor giyinmeyi tercih eden çiftin kıyafeti olay oldu.

0. Olay yaratan o kombin!
Olay yaratan o kombin!

Siyah bir pantolonun üzerine, siyah boğazlı kazak ve kareli bir blazer ceket giyen Kate Middleton, kombinini siyah botları tamamladı.

0. Markle'den tüyo alıyor mu?
Markle'den tüyo alıyor mu?

Middleton'ın  bu kombini Düşes Meghan Markle'e benzetilince, ortalık karıştı. Bazı basın organları bu haberi; "Kate Midleton bile Meghan Markle'den giyim tüyoları alıyor" başlığıyla verince, Middleton'ın hayranlarını sosyal medyadan tepki gösterdi. 

0. Markle'i örnek gösterdiler
Markle'i örnek gösterdiler

Hayranları Kate'in daha önce defalarca bu tarz giyindiğini savunsa da, basın organları Düşes Meghan Markle'i örnek aldığını söyleyerek Avustralya ziyaretinde giydiği kostümlerden birini örnek gösterdi.  

0. "Kate, Meghan için ilham kaynağıdır"


Birçok kişi Middleton ve Markle'in giydiği ceketlerin kareli olmak dışında hiçbir benzerliği bulunmadığını belirtse de, İngiliz basını bu haberle ortalığı çoktan karıştırmıştı. 

Kate Middleton'ın hayranları durumu şöyle savundu:

"Meghan Kate'e ilham kaynağı olamaz. Tam tersine Kate, Meghan için ilham kaynağıdır. Kate defalarca bu ceketleri giydi. Hatta o zamanlar kimse Meghan'ın adını bile duymamıştı."

0. Bebek müjdesi verdiler
Bebek müjdesi verdiler

Prens Harry ile Mayıs ayında dünya evine giren İngiliz kraliyet gelini ABD'li oyuncu Meghan Markle, bebek beklediği haberini açıkladı. Hamile olduğu duyurulan Meghan Markle ve eşi Prens Harry'ye resmi ziyaret için gittikleri Avustralya'da çok sayıda bebek hediyesi verildi. 

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz