Aktüel & KültürMelania'yı umursamayan kız sosyal medyada fenomen oldu

Melania'yı umursamayan kız sosyal medyada fenomen oldu

ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump'ın Beyaz Saray'a gelen öğrencilerle çekildiği ve Twitter'dan paylaştığı fotoğraftaki umursamaz kız, sosyal medyada gündem oldu.

MÜGE VARDAR GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Melania'yı umursamayan kız sosyal medyada fenomen oldu
Melania Trump'ın Beyaz Saray'a gelen öğrencilerle çekildiği fotoğraftaki umursamaz kız, sosyal medyayı salladı.

ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump'ın Beyaz Saray'a gelen öğrencilerle çekildiği ve Twitter'dan paylaştığı fotoğraftaki umursamaz kız, sosyal medyada gündem oldu.

BEĞEN

First Lady Melania Trump, geçen Perşembe günü Digital Pioneers Academy'den 30 öğrenciyi Beyaz Saray'da film izlemeye davet etti. Etkinlik sonrasında çekilen fotoğrafı Twitter hesabından paylaşan Trump, sosyal medyayı salladı.

0. O bakışlar sosyal medyayı salladı
O bakışlar sosyal medyayı salladı

Fotoğrafların birindeki detay, sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı. Fotoğrafın çekilme anında kameraya bakan küçük kız, adeta Fist Lady'den hiç etkilenmediğini belirtti. Fotoğrafın sosyal medyada yayınlanmasının ardından, küçük kız araştırılmaya başlandı. Fotoğrafa ise yorum yağdı.

0.
0. Melania Trump kimdir?
Melania Trump kimdir?

Aksesuar tasarımcısı ve 45. ABD Başkanı seçilen Donald Trump'ın eşi First Lady Melania Knavs, 26 Nisan 1970 tarihinde Slovenya'da dünyaya geldi. 

0. Tasarım okulundan mezun oldu
Tasarım okulundan mezun oldu

16 yaşındayken modelliğe başlayan Knavs, iki sene sonra Milan'da bir ajans ile anlaşma imzaladı ve böylece profesyonel olarak 18 yaşında modelliğe başlamış oldu. Aynı zamanda University of Ljubljana'da Mimarlık ve Tasarım okuyan Knavs, modellik yapmak için bir sene okuluna ara vermek zorunda kaldı.

0. Donald Trump ile nikah masasına oturdu
Donald Trump ile nikah masasına oturdu

1998 senesinde katıldığı bir moda partisinde dünyanın en zenginlerinden ünlü iş adamı Donald Trump ile tanışan Melania, başta Trump ile olmak istemese de; ilerleyen zamanlarda dostluğunu ilerletti ve 2004 senesinde nişanlandılar. Nişandan bir sene sonra ise, Donald Trump ile evlenen Melania Trump 2006 senesinde Amerikan vatandaşlığına geçti. 

0. First Lady unvanını aldı
First Lady unvanını aldı

Melania Trump, Donald Trump'ın 45. Amerikan Başkanı seçilmesinin ardından First Lady unvanını aldı.

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
Tesise dadanan ayıya Anzer Balı testi yapıldı VİDEO / 00:29

Tesise dadanan ayıya Anzer Balı testi yapıldı

Ahmet Zarifoğlu Aktüel & Kültür Çarşamba 12:54, 21.08.2019
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz