Aktüel & KültürNusret Gökçe'den anlamlı hareket: ABD'de Türk bayrağını dalgalandırdı

Nusret Gökçe'den anlamlı hareket: ABD'de Türk bayrağını dalgalandırdı

Yaptığı her paylaşımı olay yaratan dünyaca ünlü et ustası Nusret Gökçe, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı en anlamlı şekilde kutladı. Gökçe, omzuna Türk bayrağı asarak New York sokaklarında yürüdü.

MÜGE VARDAR GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Nusret Gökçe'den anlamlı hareket: ABD'de Türk bayrağını dalgalandırdı
Dünyaca et ustası Nusret Gökçe, omzuna Türk bayrağı asarak New York sokaklarında yürüdü.

Yaptığı her paylaşımı olay yaratan dünyaca ünlü et ustası Nusret Gökçe, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı en anlamlı şekilde kutladı. Gökçe, omzuna Türk bayrağı asarak New York sokaklarında yürüdü.

BEĞEN

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Nusret Gökçe, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı paylaşımıyla sevenlerinin gönlünde taht kurmayı başardı. Dünyaca ünlü kasap, omzuna astığı Türk bayrağıyla New York sokaklarında yürüyerek bu anları "Yaşasın Cumhuriyet" notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

0. "Yaşasın Cumhuriyet"

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Nusret Gökçe, omzuna astığı Türk bayrağıyla New York sokaklarında yürüyerek bu anları "Yaşasın Cumhuriyet" notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

0. Ünlü isimler sosyal medyadan kutladı
Ünlü isimler sosyal medyadan kutladı

Cumhuriyet'in ilan edilişinin 95'inci yıl dönümü tüm ülkede coşkuyla kutlanmaya başlandı. Ünlü isimler, Cumhuriyet'in 95'inci yıl dönümüne özel duygularını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

0. Doğduğu evi paylaştı
Doğduğu evi paylaştı

Dünyaca ünlü et ustası Nusret Gökçe, son olarak Erzurum'a gidip doğduğu toprakları ziyaret ettiği haberiyle gündem olmuştu. Doğduğu evi Instagram hesabından paylaşan Nusret Gökçe, "Benim motivasyonum. Burası benim doğduğum ev" notunu düştü.

0. "Babadan 1 lira istemedik"

Beş çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelen Nusret Gökçe, yaşadığı zorlukları şu sözlerle anlatmıştı:

"1994-1995 yaş 13 ilkokuldan mezun olduktan sonra maddi imkansızlıklardan dolayı okul hayatımı bitirip kasap çırağı olarak işe başladım. her gün 18-20 saat çalışıp babadan 1 TL istemedim, istesem de yoktu. 2009-2010 sadece 12 masa 10 çalışan. sene 2017 12 restoran 1000 çalışan. Ve karşınızda bir dünya markası. Hepimizin markası hepimizin başarısı..."

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz