Aktüel & KültürTommy Hilfiger, engelli insanlar için yeni bir giyim tarzı oluşturuyor

Tommy Hilfiger, engelli insanlar için yeni bir giyim tarzı oluşturuyor

Ünlü marka Tommy Hilfiger, engelli insanlar için tasarladığı yeni giyim tarzı ile moda dünyasında yeni bir akım oluşturmayı hedefliyor.

HÜSNA KÖŞGER DİĞER 1 DAKİKADA OKUNUR
Tommy Hilfiger, engelli insanlar için yeni bir giyim tarzı oluşturuyor
Tommy Hilfiger, engelli insanlar için yeni bir giyim tarzı oluşturuyor

Ünlü marka Tommy Hilfiger, engelli insanlar için tasarladığı yeni giyim tarzı ile moda dünyasında yeni bir akım oluşturmayı hedefliyor.

BEĞEN

Tommy Hilfiger tarafından ilk kez 2016 yılında çocuklara yönelik olarak başlatılan "Engellilere yönelik giyim tarzı" projesi, bu yıl yetişkinlere yönelik olarak devam ediyor.

Marka, Hayal Pistleri adlı organizasyonla yürüttüğü çalışmasında, moda dünyasında engellilere yönelik yeni bir akım oluşturmayı hedefliyor.

0. Dünya çapında bir milyar insanın engellerle yaşadığı gerçeği ortadayken onlar için sunulan giyim seçenekleri oldukça sınırlı. Bunun farkına varan Tommy Hilfiger tasarımcıları da bu konuya değinerek yeni bir çalışma başlattı.
Dünya çapında bir milyar insanın engellerle yaşadığı gerçeği ortadayken onlar için sunulan giyim seçenekleri oldukça sınırlı. Bunun farkına varan Tommy Hilfiger tasarımcıları da bu konuya değinerek yeni bir çalışma başlattı.
0. Tommy Hilfiger'ın başlattığı bu giyim sezonunun adı: Spring Adaptive Collection
Tommy Hilfiger'ın başlattığı bu giyim sezonunun adı: Spring Adaptive Collection
0. Hilfiger'ın bu çalışması şimdiden moda pazarında dikkat ve beğeni toplamaya başlamış durumda.
Hilfiger'ın bu çalışması şimdiden moda pazarında dikkat ve beğeni toplamaya başlamış durumda.
0. Aslında bu Hilfiger'ın ilk çalışması değil. Marka, 2016 yılında çocuklar için de bu tarz bir çalışmayı gerçekleştirmişti.
Aslında bu Hilfiger'ın ilk çalışması değil. Marka, 2016 yılında çocuklar için de bu tarz bir çalışmayı gerçekleştirmişti.
0. Hayal Pistleri adlı organizasyon şirketi ile yürütülen bu çalışma şimdiden bir şeylerin belirleyicisi olmaya da başlamış durumda.
Hayal Pistleri adlı organizasyon şirketi ile yürütülen bu çalışma şimdiden bir şeylerin belirleyicisi olmaya da başlamış durumda.
0. Hayal Pistleri, moda endüstrisinde engelli insanların dahil edilmesine yönelik çalışan kar amacı gütmeyen bir organizasyon olma özelliği taşıyor.
Hayal Pistleri, moda endüstrisinde engelli insanların dahil edilmesine yönelik çalışan kar amacı gütmeyen bir organizasyon olma özelliği taşıyor.
0. Marka, bu yıl çalışmalarını sadece yetişkinlere yönelik yapıyor. Tasarımlarında ise dikkat çekici desenlere yer veriliyor.
Marka, bu yıl çalışmalarını sadece yetişkinlere yönelik yapıyor. Tasarımlarında ise dikkat çekici desenlere yer veriliyor.
YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
HÜSNA KÖŞGER GZT Editörü

'GZT’nin hayat editörü olarak görev yapıyor. GZT’de her hafta yayınlanan "Kamera Arkası” programını hazırlıyor. Bir gün mutlaka iyi insanların kazanacağına inanıyor. Hüsna’ya husna.kosger@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.'

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz