Aktüel & KültürÜç yıllık karavan yolculuğuna eşlik eden gezgin kedi Willow

Üç yıllık karavan yolculuğuna eşlik eden gezgin kedi Willow

Bu içeriğimizin başrolü kedi Willow. Peki Willow'u başrol yapacak olan nedir derseniz, sizi içeriğimiz içerisine alalım.

HÜSNA KÖŞGER GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Üç yıllık karavan yolculuğuna eşlik eden gezgin kedi Willow
Kedi Willow, sahibiyle 3 yıllık bir karavan gezintisine çıktı
Bu içeriğimizin başrolü kedi Willow. Peki Willow'u başrol yapacak olan nedir derseniz, sizi içeriğimiz içerisine alalım.
BEĞEN

Kediler için çeşitli yorumlarda bulunulur. Bu yorumlar kimi zaman olumludur kimi zaman olumsuz. Fakat bizim anlatacağımız kedi, hepsinden oldukça farklı.

O, sahibiyle birlikte 3 yıllık bir seyahat turuna çıktı. Sahibi de onun hakkında şu yazıyı kaleme aldı.

Haydi gelin şimdi hep birlikte, hem bu ikilinin fotoğraflarına bakalım hem de söz konusu yazıyı okuyalım. Kıskanmak serbest:

0.

Mayıs 2015'ten bu yana 70.000 km'yi aştık, ormanları, plajları ve çölleri gördük. Hatta Büyük Bariyer Resif'e bir tekne bile attık. 

0.
Biliyorum. Bizim evimiz; kampçı minibüsümüz, tekerlekli küçük bir ev. Küçük olabilir ama bütün Avustralya zaten bizim için bir arka bahçe.
0.
Fotoğraflarımızı Instagram'da paylaşıyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki insanlardan maceralarımızı takip ettiklerini duymak çok güzel.
0.
Eski işimi ve hayatımı geride bırakmak kolay değildi ama kendi refahım için bazı değişiklikler yapmam gerektiğini biliyordum. Yavaş bir süreçti ama şimdi daha mutluyum.
0.

Willow bana bir şey öğrettiyse, bu; mutlu olmak için çok fazla şeye ihtiyacımın olmadığı. Biraz yiyecek, barınak ve bir sürü aşk.

0. Bir şu kedi kadar cool olamadık diyorsunuz değil mi?
Bir şu kedi kadar cool olamadık diyorsunuz değil mi?

Merak etmeyin, iş bu içeriği hazırlayan editörünüz de aynı şeyleri söylüyor. :)

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
H HÜSNA KÖŞGER GZT Editörü

'GZT’nin hayat editörü olarak görev yapıyor. GZT’de her hafta yayınlanan "Kamera Arkası” programını hazırlıyor. Bir gün mutlaka iyi insanların kazanacağına inanıyor. Hüsna’ya husna.kosger@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.'

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz