Aktüel & KültürÜnlü oyuncu Cem Özer'den sevindiren haber geldi

Ünlü oyuncu Cem Özer'den sevindiren haber geldi

18 gün önce sette kaza geçirerek yoğun bakıma kaldırılan ünlü oyuncu Cem Özer'in kızı Cemre Özer, babasının sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Özer'in kızı, "Babam, yoğun bakımdan yeni çıktı" dedi.

MÜGE VARDAR GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Ünlü oyuncu Cem Özer'den sevindiren haber geldi
Set kazası geçirerek yoğun bakıma kaldırılan ünlü oyuncu Cem Özer'in sağlık durumu iyiye gidiyor.

18 gün önce sette kaza geçirerek yoğun bakıma kaldırılan ünlü oyuncu Cem Özer'in kızı Cemre Özer, babasının sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Özer'in kızı, "Babam, yoğun bakımdan yeni çıktı" dedi.

BEĞEN

Sinan Çetin’in yönettiği 'İstasyon' filminin çekimleri sırasında rol gereği setteki çukura düşen Cem Özer’in sağ ayağı iki yerinden kırdı. Tedavi için İstanbul'a getirilen Özer, sağlık durumu kötüleşince yoğun bakıma kaldırılmıştı.

Cem Özer'in kızı Cemre Özer, 18 gün önce sette kaza geçirerek yoğun bakıma kaldırılan babasının sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Cem Özer'in kızı Cemre, daha önce şu açıklamada bulunmuştu:

"Babam şu an yoğun bakımda uyutuluyor. Ayağındaki kırık sonrası oksijen tedavisi görüyordu. Hava ya da yağ embolisi başına sıçramış. Dün yoğun bakıma alındı. Şu an hiçbir şey söyleyemiyor doktorları. Biz de çaresizce bekliyoruz."


0. Set kazası geçirdi
Set kazası geçirdi

Oyuncu Cem Özer 18 gün önce Afyonkarahisar'daki film çekimleri sırasında sette kaza geçirip ayağını kırmıştı.

0. "Babam yoğun bakımdan çıktı"

Ünlü sanatçının kızı Cemre Özer ''Babam dün odaya çıktı, yoğun bakımdan yeni çıktığı için tedavisi biraz daha sürecek'' açıklamasında bulundu.

0. Durumu iyiye gidiyor
Durumu iyiye gidiyor

Tedavi için İstanbul'a getirilen Özer'in sağlık durumu kötüleşmiş ve yoğun bakıma alınmıştı. Hastaneden yapılan açıklamaya göre Özer'in durumu iyiye gidiyor.

0. "Ben de çukura gerçekten düştüm"

59 yaşındaki oyuncu, kaza sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Film çekimi sırasında düşme kalkma sahnelerinin olduğu kare çekiliyordu. Dengesiz düşünce kendim ettim kendim buldum. İki tane kırığımız var. Bu durum çekimleri yönetmen açısından etkiler tabii. Ama ben devam edeceğim. Gösteri devam etmeli. Balmahmut köyünde istasyon sahnesini çekerken bir ayı çukuruna düşmem gerekiyordu. Ben de çukura gerçekten düştüm." 

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz