Aktüel & KültürÜnlü sunucu Murat Başoğlu ifadeye çağrıldı

Ünlü sunucu Murat Başoğlu ifadeye çağrıldı

Geçtiğimiz yıl, Bodrum'da bir teknede yeğeni Burcu Başoğlu ile uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan ünlü sunucu Murat Başoğlu, Hande Bermek ile evliliğini bitirmişti.

MÜGE VARDAR GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Ünlü sunucu Murat Başoğlu ifadeye çağrıldı
Murat Başoğlu, eski eşi Hande Bermek'i ölümle tehdit ettiği iddiasıyla gözaltına alındı.

Geçtiğimiz yıl, Bodrum'da bir teknede yeğeni Burcu Başoğlu ile uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan ünlü sunucu Murat Başoğlu, Hande Bermek ile evliliğini bitirmişti.

BEĞEN

50 yaşındaki ünlü sunucu Murat Başoğlu, eski eşi Hande Bermek'i ölümle tehdit ettiği ve yanındaki arkadaşını darp ettiği iddiasıyla Bodrum'da gözaltına alındı.

0. 14 yıllık evlilik tek celsede bitti
14 yıllık evlilik tek celsede bitti

Geçtiğimiz yıl Bodrum'da bir teknede 35 yaşındaki yeğeni Burcu Başoğlu ile uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan 50 yaşındaki sunucu Murat Başoğlu, 11 Eylül 2017'de eşi Hande Bermek'ten boşandı. 

0. "İntihar etmeyi düşündüm"

Ünlü sunucu, skandal olaydan sonra şu açıklamaları yaptı:

"Karımı aldattım pişmanım ama o kadın yeğenim değil. Çıkan haberlerin ardından intihar etmeyi düşündüm." 

0. İntihara teşebbüs etti
İntihara teşebbüs etti
Yeğeni Burcu Başoğlu ile Bodrum'daki skandal görüntüleriyle gündem olan Murat Başoğlu’nun, daha önce intihara kalkıştığı da iddia edilmişti. 
0. Ülke dışına çıkması yasaklandı
Ülke dışına çıkması yasaklandı

Yaşananların ardından 14 yıllık eşi Hande Bermek’ten tek celsede boşanan Murat Başoğlu, skandal olayın ardından evini satıp yurt dışına gitmek istemişti. Mahkeme kararı olmadan ülke dışına çıkması yasaklanan ünlü sunucu, Türkiye'de yaşamaya devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz