Aktüel & KültürÜnlü sunucu Murat Başoğlu serbest bırakıldı

Ünlü sunucu Murat Başoğlu serbest bırakıldı

Geçtiğimiz yıl, Bodrum'da bir teknede yeğeni Burcu Başoğlu ile uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan ünlü sunucu Murat Başoğlu, Hande Bermek ile evliliğini bitirmişti.

MÜGE VARDAR GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Ünlü sunucu Murat Başoğlu serbest bırakıldı
Eski eşini tehdit ettiği iddiasıyla gözaltına alınan sunucu Murat Başoğlu serbest bırakıldı.

Geçtiğimiz yıl, Bodrum'da bir teknede yeğeni Burcu Başoğlu ile uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan ünlü sunucu Murat Başoğlu, Hande Bermek ile evliliğini bitirmişti.

BEĞEN

50 yaşındaki ünlü sunucu Murat Başoğlu, eski eşi Hande Bermek'i ölümle tehdit ettiği ve yanındaki arkadaşını darp ettiği iddiasıyla Bodrum'da gözaltına alındı. Ünlü sunucu sevk edildiği adliyede, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

0. Tehdit ve darp iddiasıyla gözaltına alındı
Tehdit ve darp iddiasıyla gözaltına alındı

50 yaşındaki ünlü sunucu Murat Başoğlu, eski eşi Hande Bermek'i ölümle tehdit ettiği ve yanındaki arkadaşını darp ettiği iddiasıyla Bodrum'da gözaltına alındı.

0. Görüntü vermemek için adliyeye koşarak girdi
Görüntü vermemek için adliyeye koşarak girdi
Şikayet üzerine jandarma ekiplerince gözaltına alınan Başoğlu, hakkında işlem yapılarak adliyeye sevk edildi. Burnunda yara bandı bulunan ve gazetecilere görüntü vermemek için kapüşon taktığı gözlenen Başoğlu, jandarma nezaretinde koşarak adliyeye girdi.
0. Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı
Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı
Başoğlu, jandarma karakolundaki işlemleri sonrası sevk edildiği adliyede, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Murat Başoğlu hakkında ''Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun'' kapsamında 3 ay süreyle önleyici tedbir uygulanmasına karar verildi. 
0. 'Hayasızca davranışta bulunmak'
'Hayasızca davranışta bulunmak'
Öz yeğeniyle ilişki yaşadığı iddia edilen sunucu ''hayasızca davranışta bulunmak'' suçlamasıyla yargılandığı davadan beraat etmişti.
YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz