Acil serviste bile simit tezgahını elinden bırakmadı

HABER MASASI

Bursa’da kalp krizi şüphesiyle hastaneye kaldırılan simitçi, tezgahını bir an olsun bile elinden bırakmadı. Acil servise simit tezgahıyla gelen simitçinin tedavisi bir müddet öyle devam etti.

Simitçinin "İyileşince satacağım inşallah" dediği ifade edildi.

Edinilen bilgiye göre, olay dün öğle saatlerinde yaşandı. Bursa’da simit satarken rahatsızlanan bir kişi Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Servis’ine kaldırıldı.

Simit tezgahını elinden bırakmadı

Kalp krizi süphesiyle tedavi altına alınan adam simit tezgahını elinden bırakmadı. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerası tarafından kaydedilirken, simitçinin "İyileşince satacağım inşallah" dediği ifade edildi.

Bütün simitler satın alındı

Hastaneye kaldırılan adamın bütün simitlerinin Samsun Vezir Köprüler Derneği tarafından satın alındığı belirtildi.

Bebek arabasında simit satarak iki çocuk yetiştirdi, emekli oldu
Dünya Politika

Ekmek teknesi çalınan engelli simitçinin yürek sızlatan konuşması
2015 yılında Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin 'Simit Arabam Engel Tanımam Projesi' kapsamında bir simit arabası alan 4 çocuğuna ve eşine simitçilik yaparak bakan Süleyman Berk, ekmek teknesinin çalınmasıyla zor günler yaşıyor. Hırsızların yakalanmasına rağmen simit arabası bulunamayınca işsiz kalan Berk, temin edemediği simit arabasının bulunması ya da yenisinin alınması konusunda yardım bekliyor.

Yardımsever simitçi sosyal medyanın ilgi odağı oldu
Kağıt toplayıcı küçük kız ağırlığından dolayı arabayı yere indirmekte zorlanınca yardımına simitçi bir arkadaş yeşiyor.
Simitçiden şehitler için örnek bağış
Kocaeli'de simitçilik yaparak geçimini sağlayan Erkan Ayhan, bir günlük gelirinin tamamını 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan vatandaşların ailelerine bağışladı..