20.356 Takipçi

Türkiye'nin tek haftalık haber dergisi Gerçek Hayat, gündemi yakından takip ettiği dosya ve röportajlarıyla her pazartesi okuyucusuyla satış bayilerinin raflarında buluşuyor. Gerçek Hayat, artık sayfalardan dijitale taşıyor... Sayfalara sığmayan yazılar, röportajların perde arkası, interaktif içerikler! Gerçek Hayat artık size daha yakın! Tüm içeriklerden 'ilk haberdar olmak istiyorum' diyenler, Gerçek Hayat GZT'nin sosyal medya hesaplarına davet ediliyor...

‘Müslümanların güvenini kazanmış gerçek bir lider’

Ro Nay San Lwin
Ro Nay San Lwin

Yeryüzündeki Müslümanların güvenini kazanmış olduğu tartışmasız bir şekilde ortada.

“Daha ziyade Rohingya meselesine odaklanan bir aktivist olarak uluslararası konularda bir uzmanlığım olduğunu söyleyemem. Ancak 2012 yılından bu yana Myanmar devletinin desteğiyle yürütülen karşı şiddet politikasına karşı biz Rohingya Müslümanlarının yanında olan Türkiye hakkında güzel hisler besliyorum.

Türkiye mazlum toplumlara kucak açarken aynı zamanda AB, ABD, Rusya, Çin ve de Afrika ülkeleriyle dengeli ilişkiler kurma noktasında son derece başarılı bir rota izlemeyi ihmal etmedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Müslümanların güvenini kazanmış gerçek bir lider. Yeryüzündeki Müslümanların güvenini kazanmış olduğu tartışmasız bir şekilde ortada.”

İLGİLİ HABERLER