1 DAKİKADA OKUNUR
Haluk Levent konser gelirini Diyarbakırlı 2 aileye bağışladı

Haluk Levent konser gelirini Diyarbakırlı 2 aileye bağışladı

Haluk Levent konser gelirini Diyarbakırlı 2 aileye bağışladı
genel

genel

Şarkıcı kimliğinin dışında yardımsever yönüyle de ön plana çıkan ünlü şarkıcı Haluk Levent, Diyarbakır'da vereceği konserin gelirini kentte maddi durumu iyi olmayan iki aileye bağışlayacağını açıkladı.

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, yaptığı hareketle kendisini seven, sevmeyen herkesin gönüllerini kazanmayı bildi. Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) Genel Başkanı olan Haluk Levent, cuma günü Diyarbakır'da vereceği konserin gelirini yardıma muhtaç iki aileye vereceğini açıkladı.

Sosyal medya üzerinde ailelere ulaşılması üzerine ünlü sanatçı, merkez Sur ilçesinde Hüseyin Kaya ile Bağlar ilçesinde oturan ve maddi durumu iyi olmayan Ahmet Karakaş isimli ailelere konser gelirini vereceğini açıkladı.

Sosyal medya hesabında açıklama yapan Haluk Levet, "AHBAP olarak Cuma akşamı yapılacak Diyarbakır konser gelirinin AHBAP'a kalan bölümünü Ahmet'e ve Sur'lu Hüseyin Kaya ailesine bırakmaya karar verdik. Cuma günü de aileyi ziyaret edeceğiz" ifadelerini kullandı.

C CİHAN DAMLA Çarşamba 15:23, 06/12/2017 YENİ ŞAFAK

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.