10 Ekim 2019: 6 başlıkta Türkiye'de ve dünyada öne çıkan haberler

Türkiye'den ve dünyadan önemli gelişmeler
Türkiye'den ve dünyadan önemli gelişmeler

10 Ekim 2019 Perşembe günü 'Türkiye'de ve dünyada hangi gelişmeler yaşandı?' 6 başlıkta sizler için özetledik.

6 başlıkta 10 Ekim 2019 Perşembe günü Türkiye'de ve dünyada öne çıkan haberleri derledik.

Barış Pınarı Harekatı'ndan acı haber: Bir askerimiz şehit oldu

                  
                  Barış Pınarı Harekatı kapsamında Suriye'nin kuzeyinde devam eden operasyonlarda kahraman askerimiz Ahmet Topçu şehit düştü, üç askerimiz de yaralandı. Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar dileriz" ifadeleri kullanıldı.
Barış Pınarı Harekatı'ndan acı haber: Bir askerimiz şehit oldu Barış Pınarı Harekatı kapsamında Suriye'nin kuzeyinde devam eden operasyonlarda kahraman askerimiz Ahmet Topçu şehit düştü, üç askerimiz de yaralandı. Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar dileriz" ifadeleri kullanıldı.
Barış Pınarı Harekatı'nda öldürülen terörist sayısı belli oldu
Milli Savunma Bakanlığı, harekat kapsamında etkisiz hale getirilen terörist sayısının 227 olduğunu açıklamıştı.
Barış Pınarı Harekatı'nda öldürülen terörist sayısı belli oldu Milli Savunma Bakanlığı, harekat kapsamında etkisiz hale getirilen terörist sayısının 227 olduğunu açıklamıştı.
GZT bayrak asma kampanyası başlattı 

                  
                  GZT olarak Barış Pınarı Harekatı kapsamında Mehmetçik'e destek olmak için bayrak asma kampanyası başlattık.
GZT bayrak asma kampanyası başlattı GZT olarak Barış Pınarı Harekatı kapsamında Mehmetçik'e destek olmak için bayrak asma kampanyası başlattık.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >