1,5 yaşından beri yalnız büyüyen Ahmet Genç, 25 yıl sonra annesini buldu

Ahmet Genç
Ahmet Genç

1,5 yaşındayken ayrıldığı annesi Zehra Hanım'ı arayan Ahmet Genç, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. Müjdeli haber çabuk geldi; Ahmet 25 yıl sonra annesine kavuştu.

Ahmet annesini buldu!
Yaklaşık 5 yıllık bir evlilikten sonra annesi ve babasının ayrılması üzerine 1,5 yaşında yalnız kalan Ahmet Genç, yıllardır görmediği annesini arıyor.
Annesinin yalnızca ismini bilen Ahmet, "Annemle babam Edirne'de tanışıp Sakarya'da Çubuklu Köyü'nde evlenmiş. 5 yıllık bir evlilikten sonra ayrıldıklarında, ben babamla kalmışım" diyor. "Anne eksikliğini doldurmak istiyorum" Babası ve üvey annesinin, öz annesini kötüleyip görüşmelerini engellediklerini söyleyen Genç, "Büyüklerimin söylediğine göre anneme çok benziyormuşum. Hayatım boyunca yaşayamadığım anne sevgisini tatmak, eksikliğini doldurmak istiyorum" diyor. "Salçalı ekmek yiyen çocukları kıskanıyorum" Annesinin elinden salçalı ekmek yiyen çocukları dahi kıskandığını söyleyen Ahmet, "Ben de annemin elinden salçalı ekmek yemek istiyorum" diyor. Zehra Hanım'a ulaşıldıMüge Anlı ve ekibi Ahmet'İn annesi Zehra Hanım’ın kardeşi Cemile Hanım’a ulaşıp anne hakkında bilgi edindi.
Ahmet annesini buldu! Yaklaşık 5 yıllık bir evlilikten sonra annesi ve babasının ayrılması üzerine 1,5 yaşında yalnız kalan Ahmet Genç, yıllardır görmediği annesini arıyor. Annesinin yalnızca ismini bilen Ahmet, "Annemle babam Edirne'de tanışıp Sakarya'da Çubuklu Köyü'nde evlenmiş. 5 yıllık bir evlilikten sonra ayrıldıklarında, ben babamla kalmışım" diyor. "Anne eksikliğini doldurmak istiyorum" Babası ve üvey annesinin, öz annesini kötüleyip görüşmelerini engellediklerini söyleyen Genç, "Büyüklerimin söylediğine göre anneme çok benziyormuşum. Hayatım boyunca yaşayamadığım anne sevgisini tatmak, eksikliğini doldurmak istiyorum" diyor. "Salçalı ekmek yiyen çocukları kıskanıyorum" Annesinin elinden salçalı ekmek yiyen çocukları dahi kıskandığını söyleyen Ahmet, "Ben de annemin elinden salçalı ekmek yemek istiyorum" diyor. Zehra Hanım'a ulaşıldıMüge Anlı ve ekibi Ahmet'İn annesi Zehra Hanım’ın kardeşi Cemile Hanım’a ulaşıp anne hakkında bilgi edindi.