15 yıl sonra oğlunun fotoğrafını gören anne bakın ne tepki verdi

Adnan Oktar ve ekibine yapılan operasyon sonrası gözaltına alınan M.K. isimli kadının, 22 yıl önce yapı içerisindeki ilişkisinden bir erkek çocuğu dünyaya getirdiği belirlendi. Kadının oğlunu 7 yaşındayken terk ettiği ortaya çıktı. Oğlunu terk eden kadın, şimdi 22 yaşında olan çocuğunun fotoğrafını görünce tanıyamadı.

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik operasyonda gözaltına alınan şüphelilerin ifadeleri, sapkın yapı hakkında önemli bilgiler veriyor. M.K isimli şüpheli kadının 22 yıl önce yapı içerisindeki iğrenç ve sapkın ilişkiden bir erkek çocuk dünyaya getirdiği, çocuğunu annesine teslim ederek örgüt içerisindeki faaliyetini sürdürdüğü ortaya çıktı.

Çocuğunun şimdiki fotoğrafı gösterildi

Operasyonun ardından emniyette sorgulanan M.K’ye çocuğunun şimdiki fotoğrafı gösterildi. Şüpheli kadın, fotoğraftaki kişiyi tanımadığını söyledi. Daha sonra M.K’ye çoçuğun 7 yaşında çekilmiş bir fotoğrafı gösterildi. Yıllardır görmediği oğlunu bu defa tanıyan M.K., “Bu benim oğlum A.” dedi. Bir kez daha şoka uğrayan polis, şüpheli kadının, oğlunu Adnan Oktar yapılanması uğruna terkedip bir daha da hiç görmediğini öğrendi. İddiaya göre, M.K’nin ailesi, Adnan Oktar’a ve yapılanmasına karşıydı. M.K. da öz oğlunu annesine terketti.

Kaynak: https://www.yenisafak.com/gund...

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >