'2021'in Ramazan favorisi' Lokma AppStore'da zirvede

​Lokma AppStore'da Ramazan Favorileri'nde
​Lokma AppStore'da Ramazan Favorileri'nde

Google Play'de 2019'un en iyi uygulaması seçilen GZT ailesinin üyesi Lokma, App Store'daki başarılarına da başarı ekledi. Özenle paylaştığı yemek tariflerinin yanı sıra takipçilerine interaktif bir deneyim sunan Lokma, App Store'un 'Ramazan favorileri' vitrininde yer aldı. İftar ve sahur için çeşit çeşit tarifleri ile büyük beğeni topladı.

Başarılı ve pratik tariflerin yer aldığı GZT'nin Yemek Uygulaması Lokma her platformda yıldız gibi parlamaya devam ediyor. Lokma'yı hazırladığı birbirinden özel tarifler her geçen gün zirveye taşıyor. Geçtiğimiz senelerde Google ve Appstore'da başarılarına şahitlik etmiştiniz. AppStore'da 'Ramazan favorileri'nden yer alarak 2021'de de zirvenin adı 'Lokma' oldu.

Lokma, AppStore'da 'Ramazan' favorilerinde
Lokma, AppStore'da 'Ramazan' favorilerinde

Ramazan'a özel tarifler

Ramazan'da orucun etkisiyle her güne farklı lezzet isteyen ama ne yapacağını hangi menüyü oluşturacağını bilemeyenler için Lokma hizmette sınır tanımıyor, Ramazan Ayı kategorisinde çeşit çeşit tarifler ve gün gün Ramazan menüleri ile sizi büyük bir zahmetten kurtarıyor.

LOKMA'NIN RAMAZAN KATEGORİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

  • 2019'un öne çıkanı Lokma
  • Yemek konusunda en iyi dijital platformlardan birisi olan Lokma 2019'da Google Play'de yer alan en iyi uygulamalarından birisi olmuştu.
  • 'En İyi Kişisel Gelişim Uygulamaları' kategorisinde GZT ailesinin yemek tarifleriyle dolu uygulaması Lokma büyük bir başarıya imza atmıştı. Ancak Lokma'nın başarısı Google ile sınırlı kalmadı.
  • Lokma, AppStore'da öne çıktı
  • Google Play'ın 'en iyilerinden' birisi olan Lokma 2019'da AppStore'da öne çıkanlara taşınmıştı.

Bu başarı da bizi takip edenlerin payı büyük
Lokma'nın bu kadar başarılı olmasında şüphesiz sizin ilginiz ön planda yer alıyor. Severek takip ettiğiniz ve her yemek tarifimize özenle baktığınız için teşekkür ederiz. Lokma'yı daha geniş kitlelere duyurmak amacıyla çıktığımız bu yolda şimdi bambaşka ve çok iyi yerlerdeyiz.

Lokma'da önceliğimiz her zaman daha pratik tarifler hazırlamak oldu. Bu konuda sizlerden gelen öneriler de bizim için her zaman ön planda oldu. Lokma olarak bir aile olduk ve sizinle birlikte büyümeye devam etmek istiyoruz!

Instagram'da da Lokma'yı takip etmeyi unutmayın

Instagram'da da Lokma olarak varız ve birbirinden özel postlar hazırlıyoruz. Her mevsime özel hazırladığımız yiyeceklerimiz ve sizi mutfakta daha pratik hale getirmek adına verdiğimiz püf noktalarımızla Instagram'da da yer alıyoruz.

Birbirinden leziz tarfiler için Play Store veya Apple Store'dan indirebilirsiniz

Ayrıca, Play Store veya Apple Store'dan ücretsiz olarak indirebilir ve ana yemek tariflerinden tatlı tariflerine, kek tariflerinden nefis diyet tarifi menülerine ulaşabilirsiniz.

LOKMA'YI ANDROİD TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

LOKMA'YI APPLE MARKA TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYIN