2,5 yaşındaki çocuklarına içki içiren aile hakkında soruşturma başlatıldı

Anne, iki çocuğuna içki içtiği anları videoya çekti.
Anne, iki çocuğuna içki içtiği anları videoya çekti.

Bursa'da bir baba boşandığı eski eşinin hem kendisinden olan kızına hemde ikinci evliliğinden olan iki çocuğuna içki içirdiği videoları gördü. Görüntüleri kızının cep telefonunda gören baba Serkan D., savcılığa başvurarak şikayette bulundu. Aile hakkında soruşturma başlatıldı.

Bursa'da bir baba, boşandığı eski eşinin hem kendisinden olan kızına, hem de ikinci evliliğinden olan iki çocuğuna içki içirdiği videoları görünce savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Görüntüleri cep telefonundan gördü

Bursa'da yaşayan Serkan D, 2009 yılında eşi Y.Ç.'den ayrıldı. Çiftin 2007 yılında doğan kızlarının velayeti anne Y.Ç'ye verildi. Y.Ç. 2011 yılında bir çocuk babası A.Ç. ile evlendi. Y.Ç. ile A.Ç'nin bu evlilikten bir erkek çocukları dünyaya geldi. Serkan Ç, şimdi 12 yaşında olan kızı C.Z.D. ile görüştüğü sıralarda, kızının cep telefonunu kontrol etti. Ancak gördükleri karşısında hayrete düştü.

Çocukların babası içki içilen videoları görümce savcılığa şikayette bulundu
Çocukların babası içki içilen videoları görümce savcılığa şikayette bulundu

Savcılığa gitti

Serkan D, eski eşinin hem kendisinden olan 12 yaşındaki kızına, hem de yeni kocası A.Ç'den olan çocuğuna içki içirdiğini gördü. Gördükleri karşısında şok geçiren adam, telefonu biraz daha karıştırınca, bu sefer, A.Ç. ve Y.Ç'nin 2,5 yaşındaki oğullarına da içki içirdiklerini gördü. Videoda, alkol kokusundan rahatsız olmayan, hatta elinden rakı bardağı alınınca ağlayan çocuğu gören Serkan D, soluğu savcılıkta aldı.

Soruşturma başlatıldı

Kızının kendisine anlattıklarını ve telefondan çıkanları delil olarak savcılığa sunan Serkan D, Y.Ç. ve eşi A.Ç'den şikayetçi oldu. Şikayetin ardından şahıslarla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >