3 gündür her yerde aranan Elif ortaya çıktı

Elif Yalçıntürk
Elif Yalçıntürk

Aydın'ın Germencik ilçesindeki evlerinden 4 gün önce ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 18 yaşındaki Elif Yalçıntürk'ten sevindiren haber geldi. Yalçıntürk’ün İzmir'de bir kız arkadaşının evinde olduğu ortaya çıktı. Genç kız, kendisini almaya gelen anne ve babasıyla evlerine geri döndü.

Edinilen bilgiye göre 24 Eylül gecesi Elif Yalçıntürk, anne ve babasının uykuda olduğu bir sırada Germencik'in Ortaklar Mahallesi'ndeki evlerinden gizlice çıkarak ortadan kayboldu.

Sabah kızlarının evde olmadığını fark eden ailesi kendisine ulaşamayınca, gidebileceği yerlere baktı; ancak kızlarından haber alamayınca polise kayıp başvurusunda bulundu.

3 gün boyunca hayatından endişe ettikleri kızlarından gelecek bir haber bekleyen yakınları, dün tekrar cep telefonundan kızlarını aradı. Telefonun kapalı olmaması üzerine umutlanan ailesi, bir süre sonra telefonu kızlarının açmasıyla daha da büyük sevinç yaşadı.

Genç kızın, İzmir'in Konak ilçesi Basmane semtinde bir kız arkadaşının evinde kaldığı söylemesi ile Yalçıntürk Ailesi rahat bir nefes aldı.

Genç kız, İzmir'e gelen anne ve babasıyla evlerine döndü.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >