5 milyon TL'lik Ferrari yolda kaldı: Tamirciler sorunu çözemedi

Ferrari yolda kaldı
Ferrari yolda kaldı

Ultra lüks otomobili ile Almanya'dan yurda dönen Türk sürücü, Kağıthane'de yolda kaldı. Aniden stop eden araca akü takviyesi yapıldı; ancak yine de çalışmayan aracın sorununu çağrılan tamirciler de çözemedi. Yerinden oynatılamayan araç çekiciye de konulamadı.

Almanya'dan getirilen 5 milyon lira değerindeki Ferrari F12 Berlinetta marka ultra lüks otomobiliyle geçtiğimiz günlerde yola çıkan Türk bir sürücü, dün saat 18.00 sıralarında Seyrantepe'de işlek bir cadde üzerinde seyrettiği esnada aracın aniden stop etmesi sonucu yolda kaldı. Neye uğradığını şaşıran sürücü, defalarca aracı çalıştırmaya çalıştı ancak başarılı olamadı.

Akü takviyesi yapıldı

Bunun üzerine sürücü aracının aküsünün bittiğini düşünerek çevredeki sürücülerden yardım istedi. Sürücünün yardımına koşan diğer bir sürücü, 100 bin lira değerindeki aracını yanaştırarak 5 milyon lira değerindeki araca kabloyla akü takviyesi yapmaya başladı. Takviye sonrası direksiyon başına geçen sürücü, aracını çalıştıramadı.

Tamirciler sorunu bulamadı
Tamirciler sorunu bulamadı

Tamirciler de sorunu çözemedi

Aracında başka bir sorunun olduğu düşünen sürücü, olay yerine çok sayıda tamirci çağırdı. Aracın başına gelen tamirciler de sorunu bulamayınca aracı yol ortasında bırakıp ayrıldı. Aracın yerinden oynamaması nedeniyle de aracın çekiciye konulamadığı öğrenildi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >