70 yaşındaki adamın röntgen sonucu sosyal medyayı salladı!

Röntgen sonucu
Röntgen sonucu

70 yaşındaki adamın röntgen filmindeki görüntü, görenleri şoke etti. Yaşlı adamın içinden köpek çıktı.

İngiltere'nin Liverpool kentinde, şoke eden bir olay yaşandı. Daha önce yeme borusu kanseri tedavisi gören 70 yaşındaki Peter Cavanagh, 3 yılın ardından yendiği yemek borusu kanseriyle yeniden mücadele etmek zorunda kaldı.

"Burnu tam olarak, kanserin vücudumu etkilediği yerde"

Yaşlı adamın röntgen filminde 'cocker spaniel' cinsi bir köpeğin sureti gözüküyordu. Sonucu görenler şaşkınlıklarını gizleyemese de, bu tesadüften başka bir şey değildi. Sonuçlar hakkında şakalar yapan yaşlı adam, İngiltere gazetelerinde de manşet oldu. Peter Cavanagh, "Ailemle köpeğin cinsinin beagle mı, spaniel mı olduğunu tartıştık ama bence kesinlikle spaniel. Burnu tam olarak, kanserin vücudumu etkilediği yerde" dedi.

3 çocuğu ve 20'den fazla torunu olan adam, "Kanser hoş bir hastalık değil ancak gülümsemeye ve savaşmaya devam etmelisiniz. Umarım bu, bana benzer durumda olan insanların yüzüne bir gülümseme kondurur. Gülmeye devam etmelisiniz" ifadelerini de kullandı.

Şoke eden röntgen sonucu!

                  İngiltere'de kanseri nükseden 70 yaşındaki yaşlı adam, röntgen çektirmek için eşiyle birlikte hastanenin yolunu tuttu. Yaşlı adam ve eşi sonuçları görünce, şoke oldu.
Şoke eden röntgen sonucu! İngiltere'de kanseri nükseden 70 yaşındaki yaşlı adam, röntgen çektirmek için eşiyle birlikte hastanenin yolunu tuttu. Yaşlı adam ve eşi sonuçları görünce, şoke oldu.