ABD'li spikerlerin kıskançlık kavgası: Ünlü spiker meslektaşının kafasını kırdı

Ambriz suçlu bulunması halinde 1 yıla kadar hapis ve 500 dolar para cezası alabilir.
Ambriz suçlu bulunması halinde 1 yıla kadar hapis ve 500 dolar para cezası alabilir.

ABD'li ünlü hava durumu sunucusu Chelsea Ambriz, haber spikeri Erica Bivens'ı dövmekle suçlandı. Ambriz suçlu bulunması halinde 1 yıla kadar hapis ve 500 dolar para cezası alabilir.

Charleston Gazette-Mail'in haberine göre, ABD'nin West Virginia bölgesinde yayın yapan WSAZ televizyon kanalında çalışan hava durumu sunucusu Chelsea Ambriz, aynı televizyonda haber spikerliğini yapan Erica Bivens'ı döverek kafasını kırdı.

Chelsea Ambriz
Chelsea Ambriz

Bivens'ın polise sunduğu şikayet dilekçesinde, kavga sonucu kafatasında çatlak, kulak zarında da yırtılma oluştuğu belirtildi.

Dilekçede kavganın nedeni belirtilmese de FTVLive portalı, polis verilerine dayandırdığı haberinde, kavganın nedeninin kıskançlık olduğunu aktardı.

Eşiyle flört etmekle suçlamış

Bivens'ın ifadesini alan polisin verdiği bilgiye göre; haber sunucusu, eşiyle gittiği bir barda meslektaşıyla karşılaştı. Mekânda, arasının çok da iyi olmadığı eşiyle oturan Bivens'in bir anda gerildiği ve Ambriz'i eşiyle flört etmekle suçladığı ifade edildi.

İki kadın arasında kavga başladığı belirtilen haberde, 26 yaşındaki Ambriz'in kıskanç meslektaşını dövdüğü kaydedildi.

Mahkemenin Ambriz'i suçlu bulması durumunda 1 yıla kadar hapis ve 500 dolar para cezası verebileceği belirtilirken, WSAZ televizyonu olay hakkında açıklama yapmadı.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >