Adını Sen Koy dizisinin başrol oyuncuları diziden ayrıldı

​Adını Sen Koy dizisinin başrol oyuncuları diziden ayrıldı
​Adını Sen Koy dizisinin başrol oyuncuları diziden ayrıldı

TRT'de başlayıp Star TV'ye geçen Adını Sen Koy dizisinde flaş bir ayrılık yaşandı. Dizinin başrol oyuncuları projeden ayrıldı.

TRT'de yayın hayatına başlayıp ikinci sezonunda Star TV'ye geçiş yapan günlük dizi Adını Sen Koy, büyük bir ayrılık şoku yaşıyor.

Dizinin başrol oyuncuları Hazal Subaşı ve Erkan Meriç, projeden ayrılma kararı aldı. Bu durum dizinin üçüncü sezonunu zora soktu. İddia, Posta Gazetesi yazarı Mesut Yar'dan geldi. Yar, yazısında konuyu ayrıntılarıyla aktardı.

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı

Mesut Yar'ın yazısından ilgili kısım şöyle

Adını Sen Koy
Adını Sen Koy

Yeniden merhaba sevgili okurlarım. Hazır ekranlar vitesi küçültmüşken yıllık izin hakkımızı kullanalım dedik. Hasret bitti. Neyse... Gelelim tatilde susmayan telefonların taşıdığı ilginç bilgilere. İlki geçen sezonun en çok konuşulan işlerinden “Adını Sen Koy” (Star TV) dizisiyle ilgili... İddialar karışıktı. Ama netleşen şeyler oldu. Mesela dizinin ana karakteri Zehra’yı canlandıran Hazal Subaşı geçtiğimiz ay itibarıyla projeden ayrıldı. Karar bizzat Hazal tarafından alınmıştı. Nedenini yazıp kimseyi rencide etmek istemem, bu bir... Asıl kıyamet geçtiğimiz hafta Ömer karakterine hayat veren Erkan Meriç’in yeni sezon için oturduğu pazarlık masasında koptu. Zehra olmadan yeni bir Ömer profili yaratılacaktı. Bu ilk sıkıntı oldu, ikincisi de aşırı yorgunluk ve elbette ki iş yükünün karşılığı... Bu iş burada bitmez Görüşmeler kitlendi. Erkan ayrılık kararı aldı. İşin yapım tarafı ilanla yeni oyuncu aramaya başladı. Ancak bu iş burada bitmez... İşin kanal tarafı hakikaten bir hayli seveni olan ikiliden de yarattıkları sinerjiden de kolay vazgeçmez sanırım. Ha karakterlerin yeri dolar mı? Valla izleyici her şeyi unutabilir, yeni olana alışabilir diye bir şey yok artık. O yüzden bu işin adını doğru koymalı. Takipçisiyim!

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >