Adnan Oktar’ın gizli kaçış yolu havadan görüntülendi

Adnan Oktar'n villasından sahile inen gizli bir yol olduğu öğrenildi.
Adnan Oktar'n villasından sahile inen gizli bir yol olduğu öğrenildi.

Kamuoyunda "Adnan Hoca" olarak bilinen Adnan Oktar ve grubuna yönelik operasyonda, gözaltına alınan şüphelilerin sayısı 187’ye çıktı. Adnan Oktar ve grubuna yönelik gerçekleştirilen operasyonun ardından gruba yönelik ayrıntılar çıkmaya devam ediyor.

Adnan Oktar’ın Kandilli’de bulunan villasının gizli kaçış yolu ilk kez havadan görüntülendi. Gruba yönelik polis tarafından gerçekleştirilen operasyonun ardından birçok ayrıntı da gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Gizli yol ilk kez bu kadar net görüntülendi
Adnan Oktar'ın, polislerin villaya baskın yaptığı gün, villadan sahile giden gizli bir yol olduğu ve bu yoldan kaçtığı iddia edildi. Gizemli yol havadan ilk kez görüntülendi.
Gizli yol ilk kez bu kadar net görüntülendi Adnan Oktar'ın, polislerin villaya baskın yaptığı gün, villadan sahile giden gizli bir yol olduğu ve bu yoldan kaçtığı iddia edildi. Gizemli yol havadan ilk kez görüntülendi.
Sahile inen patika bir yol var
Polis ekipleri, villadan 300 metre mesafeyle sahile inen bir patika yol tespit etti.
Sahile inen patika bir yol var Polis ekipleri, villadan 300 metre mesafeyle sahile inen bir patika yol tespit etti.
Yola açılan kameralı kapı 
Sahile inen patikanın sonuna gelindiğinde kameralara donatılmış yeşil bir kapının yola açıldığı öğrenildi.
Yola açılan kameralı kapı Sahile inen patikanın sonuna gelindiğinde kameralara donatılmış yeşil bir kapının yola açıldığı öğrenildi.
Patika yoldan kaçmak istedi
Polisin baskın yaptığı gün Adnan Oktar ve yanındaki Didem Ürer kimsenin bilmediği o gizli yoldan aşağı indiği iddia edildi.
Patika yoldan kaçmak istedi Polisin baskın yaptığı gün Adnan Oktar ve yanındaki Didem Ürer kimsenin bilmediği o gizli yoldan aşağı indiği iddia edildi.