Adnan Oktar'ın süper lüks villasındaki detay görenleri şaşkına çevirdi

İstanbul merkezli Adnan Oktar suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda her gün yeni bilgiler elde ediliyor. Özel Harekat birimleri ve Mali Şube Müdürlüğü'ne bağlı polislerin düzenlediği operasyona ait görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde önemli bir detay dikkat çekti.

İstanbul merkezli 5 ilde Adnan Oktar suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda önemli gelişmeler elde ediliyor. Özel Harekat birimlerinin katıldığı ve Mali Şube Müdürlüğü’nün yaptığı operasyonda, Çengelköy’deki villada önemli bir ayrıntı kamera görüntülerine yansıdı.

Habertürk'ün haberine göre, sabah erken saatlerde düzenlenen baskın polis tarafından kameraya kaydedildi. Görüntülerde Özel harekat ekiplerinin katıldığı operasyonda villada olanlar yere yatırılmış görülüyor. Polis villanın içine girdikçe önemli bir yer görüntülere yansıyor. Villanın kamera odası görüntüye yansıyor. Oktar’ın villanın iç ve dış tarafına 127 kamera yerleştirdiği ortaya çıktı. Görüntüler de polis tarafından kamera odasından sorumlu kişi yere yatırılıyor. 127 ekranın duvardaki görüntüsü, polisin çektiği videoya yansıyor. Kameraların aktif olduğu görülüyor.

Gözaltı sayısı 185'e yükseldi

Kara para aklama iddiasıyla 2 yıl önce başlatılan soruşturma kapsamında, gözaltı sayısı 185’e yükseldi. Polis olayla ilgili çok yönlü soruşturmaya devam ediyor.


Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >