AK Parti'den '#10YearsChallenge' paylaşımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan.

Son zamanlarda sosyal medyada #10YearsChallenge paylaşımı yapılmaya başlandı. Gittikçe artan bu akıma AK Parti'den de bir paylaşım geldi. AK Parti'nin Instagram hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 10 yıl arayla çocuklarla çekilmiş fotoğrafları paylaşıldı.

AK Parti'nin Instagram hesabından Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 10 yıl arayla çocuklarla çekilmiş fotoğrafları paylaşıldı.

AK Parti'nin hesabından paylaşılan fotoğraflar, "#10YearsChallenge" etiketiyle ve "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, dünden bugüne çocuklarla" ifadesiyle yayımlandı.

Paylaşım, kısa sürede binlerce beğeni aldı, takipçiler tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sevgilerini ifade ettikleri çok sayıda yorum yapıldı.

"#10YearsChallenge" akımı nedir?

  • Sosyal medyada her geçen gün yeni bir akım gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise, sosyal medyada"#10YearsChallenge"akımı başladı. Bu akım ile birlikte, milyonlarca takipçisi bulunan oyuncular, sanatçılar ve sporcular, 10 yıllık süreçte yaşamış olduğu değişimleri sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaştı.
  • 📌 #10yearchallenge GZT’yi de etkisi altına aldı! 🤗 Sizce en çok değişime uğrayan editör kim? 🤔 #gzt #10yearschallenge GZT (@gzt)'in paylaştığı bir gönderi (17 Oca, 2019, 1:28öö PST)


Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >