Aman dikkat para cezası var! Yolda yürürken mesajlaşmak yasaklandı

Yolda
Yolda

Yolda yürürken mesajlaşanlar para cezasına çarptırılacak!

Meydana gelen kazaları önlemek amacıyla yolda yürürken, telefonla mesajlaşmak yasaklandı.

Yolda yürürken mesajlaşmak yasak!

                  Hawai’nin Honolulu kentinde, meydana gelen kazaları önlemek amacıyla yayaların yolda yürürken telefonla mesajlaşması yasaklandı. Belediye Meclisi, kararı 2 ret oyuna karşı 7 oyla onayladı.
Yolda yürürken mesajlaşmak yasak! Hawai’nin Honolulu kentinde, meydana gelen kazaları önlemek amacıyla yayaların yolda yürürken telefonla mesajlaşması yasaklandı. Belediye Meclisi, kararı 2 ret oyuna karşı 7 oyla onayladı.
Para cezası var

                  25 Ekim’de yürürlüğe girecek olan yasada, karara uymayanlar 15 ile 35 dolar arasında para cezasına çarptırılacak. Yasağı tekrarlayan suçlular ise 99 dolar para cezasına çarptırılacak.
Para cezası var 25 Ekim’de yürürlüğe girecek olan yasada, karara uymayanlar 15 ile 35 dolar arasında para cezasına çarptırılacak. Yasağı tekrarlayan suçlular ise 99 dolar para cezasına çarptırılacak.
11 bin 100’den fazla kişi yaralandı!

                  Öte yandan ABD Ulusal Güvenlik Konseyi’ne göre 2000 ve 2011 yılları arasında 11 bin 100’den fazla kişinin karşıdan karşıya geçerken yaralandığı bildirildi.
11 bin 100’den fazla kişi yaralandı! Öte yandan ABD Ulusal Güvenlik Konseyi’ne göre 2000 ve 2011 yılları arasında 11 bin 100’den fazla kişinin karşıdan karşıya geçerken yaralandığı bildirildi.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >