Android 7.1.1 Nougat güncellemesi dağıtılmaya başlandı

Android'in en yeni sürümü 7.1.1 Nougat, ilk olarak Google'ın akıllı cihazları için indirilmeye sunuldu.

Google, kısa bir süre önce Android'in en güncel versiyonu 7.1.1 Nougat güncellemesini dağıtmaya başladı. En yeni sürüm, her zaman olduğu gibi ilk olarak Google'ın akıllı telefonları için çıkacak ve akabinde diğer üreticiler de bu güncelleştirmeyi listelerine ekleyecek.

Mobil işletim sisteminin en yeni versiyonu şu anda Pixel, Pixel C, Pixel XL, Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 6P, Nexus 9 ve Nexus Player için indirmeye sunulmuş durumda. Üstelik General Mobile 4G için de güncelleştirmenin dağıtımı başladı. Ek olarak General Mobile GM 5 ve GM 5 Plus için de bu yeni sürüm kısa süre içinde indirilebilir olacak. Güncelleştirme süreci elbette kademeli bir şekilde ilerliyor. Yani bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak güncelleştirmeyi alma süresi değişiklik gösterebiliyor.                  Android 7.1.1 Nougat ile birlikte Google Messenger ve Google Allo başta olmak üzere birçok ek uygulamada çeşitli güncellemeler söz konusu. Ayrıca, uygulama kısayolları konusunda da birtakım yenilikler yapılmış.
Android 7.1.1 Nougat ile birlikte Google Messenger ve Google Allo başta olmak üzere birçok ek uygulamada çeşitli güncellemeler söz konusu. Ayrıca, uygulama kısayolları konusunda da birtakım yenilikler yapılmış.