Ankara merkezli FETÖ Operasyonu

Arşiv
Arşiv

Ankara merkezli 11 ilde FETÖ operasyonu başlatıldı. Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan FETÖ sendikalarının yöneticilerinden 68 kişiye gözaltı kararı verildi.

Ankara merkezli 11 ilde FÖTÖ/PDY operasyonu başlatıldı. KHK ile kapatılan FETÖ sendikalarının yöneticilerine yönelik gerçekleştirilen operasyon kapsamında FETÖ kontrolündeki 6 sendikada yöneticilik yapan 68 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca Ankara merkezli 12 ilde FETÖ kontrolünde faaliyet yürüten ve KHK ile kapatılan Aksiyon İş Konfederasyonuna bağlı 6 farklı sendikada yöneticilik yapan FETÖ şüphelisi 68 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.

  1. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan yazılı açıklamada, "Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, KHK ile kapatılan, FETÖ kontrolünde faaliyet yürüten Aksiyon İş Konfederasyonuna bağlı 6 farklı sendikada yöneticilik yapan FETÖ ile irtibatları tespit edilen 68 şüpheli hakkında gözaltı kararı verilmiş olup, gözaltı kararı verilen FETÖ şüphelilerinin işlemleri Ankara ve 11 ilde devam etmektedir" denildi.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >