Ankara'da yasak aşk cinayeti: Kocasıyla, sevgilisi evde karşılaştı

Ankara’da evinde ölü bulunan adamın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.
Ankara’da evinde ölü bulunan adamın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

Ankara’da evinde ölü bulunan adamın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Karısının sevgilisini evde bulan talihsiz adamın çıkan kavgada darp edilmesi sonucu hayatını yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Korkunç olay, 31 Ağustos Cuma günü Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, eşi ve çocuklarıyla birlikte yaşayan Halil K., sabah saatlerinde işe gitmek için evden ayrıldı. Kocasının evden ayrılmasının ardından çocuklarını bir akrabasına bırakıp eve gelen Fatoş K., bir süre sonra Deniz O.’yu eve aldı.

Bir süre sonra Fatoş K. çocuklarını almak için evden ayrılırken, Deniz O. da evde tek başına beklemeye başladı. Bu sırada işten erken ayrılıp evine dönen Halil K. ile Deniz O. karşı karşıya geldi. Evde basılan Deniz O. ile koca Halil K. arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Karısının sevgilisi tarafından darp edilen talihsiz koca, aldığı yumruk darbeleriyle yere yığıldı. Bunun üzerine panikleyen Deniz O. hareketsiz yatan Halil K.’yı kaldırarak koltuğa yerleştirdikten sonra Halil K.'nın telefonundan Fatoş K.’ya, “Ben dışarıda kavga ettim. Dişim falan kırıldı. Yüzüm hep kan. Eve gel pansuman yap” diye mesaj attı.

Bunun üzerine hızla eve gelen Fatoş K., koltukta hareketsiz yatan kocasının başında Deniz O.’yu gördü. Kocasının nabzını kontrol eden Fatoş K., nabzının atmadığını fark edince panikledi. Neye uğradığını şaşıran kadını sakinleştiren Deniz O., Fatoş K. ile birlikte evi temizledi. Deniz O. evdeki çöpleri de alarak olay yerinden uzaklaştıktan sonra Fatoş K. durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine intikal eden sağlık ekipleri, Halil K.'nın öldüğünü belirledi. Sağlık ekipleri, Halil K.'nın cansız bedeninde darp izleri görünce durumu polise bildirdi.

Olay yerine intikal eden ekipler, olayın yaşandığı yeri muhafaza altına alarak, Olay Yeri İnceleme Birimine haber verdi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >