20.356 Takipçi

Politikadan dosya habere, yerel haberden özel çalışmalara kadar haberin sosyal medyasındasınız. Bazen 'ciddi mesele' bazen bir dakikalık videolarla gündeme dair önemli detaylarla buradayız.

AnTuTu Benchmark en yüksek performanslı Android telefonları paylaştı

Android
Android

Akıllı telefonlar için en fazla tercih edilen benchmark uygulamalarından biri olan AnTuTu Benchmark, Android tarafında rakamları güncelledi. Ayrıntılar haberimizde:

Güvenilirliği her ne kadar tartışılsa da akıllı telefonlar için benchmark uygulamaları hâlâ çok fazla kullanılıyor. En fazla tercih edilenlerden biri de AnTuTu Benchmark. Paylaşılan yeni bir tablo, Mart'ta en yüksek performans rakamlarına ulaşan telefonları gösteriyor.

İlginizi çekebilirAndroid telefonlarda hotspot nasıl açılır nasıl kapatılır?
İlginizi çekebilirAkıllı telefon fotoğrafçılığı: Android için en iyi 15 kamera uygulaması!

Mart'a ait AnTuTu Benchmark listesi, Xiaomi Mi 9'un özel versiyonunun tepede olduğunu gösteriyor. Liste Vivo iQOO Monster ve Galaxy S10 serisiyle devam ediyor.
Mart'a ait AnTuTu Benchmark listesi, Xiaomi Mi 9'un özel versiyonunun tepede olduğunu gösteriyor. Liste Vivo iQOO Monster ve Galaxy S10 serisiyle devam ediyor.

AnTuTu Benchmark listesi paylaşıldı

Şubat'ta yayınlanan listede en tepede Xiaomi Mi 9 yer alıyordu. Bu kez en tepeye küçük bir farkla Mi 9 Transparent Edition yükselmiş durumda. Evet; yine Xiaomi ürünü ve modelde sadece ufak optimizasyonlar var. Bunun haricinde liste Xiaomi Mi 9, Vivo iQQQ Monster gibi modellerle devam ediyor. Ayrıca Galaxy S10 ailesi listenin dördüncü ve beşinci sırasında yer alıyor.

Elbette her ay olduğu gibi listeye yeni tanıtıldığı için dahil edilmeyen telefonlar da var. Huawei P30 ailesi bunlardan biri. Zira şu anda Android tarafında en yüksek performans sergileyen telefonlardan biri P30 Pro. Dolayısıyla listenin yenilenmesiyle beraber bu telefonun da ilk 10'da yer alacağını tahmin etmek hiç de zor değil.

İLGİLİ HABERLER