Apar topar kalp ameliyatı olan ünlü isimden şaşırtan açıklamalar!

Hakkı Bulut ameliyat
Hakkı Bulut ameliyat

Geçtiğimiz günlerde apar topar kalp ameliyatına alınan Hakkı Bulut, katıldığı programda "Yıllardır göğsüme ağrı giriyor bir gün sırtıma geçmeyen bir ağrı girdi ve nefes alamadım" açıklamasında bulundu.

Ses sanatçısı Hakkı Bulut, göğüs ağrısı sebebi ile gittiği hastanede yapılan anjiyo sonrasında kalp damarının tıkalı olduğu anlaşılarak ameliyata alındı. Ameliyattan sonra TEVE2'de yayınlanan 2. Sayfa programında sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Uzun zamandır göğüs ağrısı çektiğini anlatan Hakkı Bulut yaşadığı süreci şu sözlerle anlattı: "Küçüklüğümde hiç koşamaz hemen bayılırdım demek ki o zamanda gelen bir şeymiş bu. Geçen sene yurt dışına konsere giderek havalimanında yine göğsüme ağrı girdi nefes alamaz ve yürüyemez oldum her zaman başıma gelir. O arada telefonu çıkartarak galiba benim ömrüm beni buraya kadar taşıdı. sık sık göğsüme ağrı giriyordu ama 10 dakika sonra geçerdi. o yüzden bende önemsemedim. Bir gün sırtıma geçmeyen bir ağrı girdi, nefes almakta güçlük çektim. hemen doktorumu aradım oda beni bir hastaneye yönlendirdi. Yolda eşim Saadet Hanım'ı aradım ben hastaneye gidiyorum dedim. Orada anjiyo oldum ama doktorum ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Benim ameliyatım kapalı ameliyattı. Göğsümün altında alınan damar kalbime takıldı."

"Şarkı söyleyerek uyanmışım"
Ünlü sanatçı, katıldığı programda sözlerine şöyle devam etti: "Ameliyathanede yanımdaki doktorlar benim şarkılarımı açmış bende onu duyarak uyandım. Farkına varmadan şarkı söyleyerek uyanmışım. Ameliyattan 3 gün ayağa kalktım ve taburcu oldum. Operasyondan 5 gün sonra yazlığıma giderek arılarımla ilgilendim sonra birer buçuk satan konser vererek kendimi sınadım."
"Şarkı söyleyerek uyanmışım" Ünlü sanatçı, katıldığı programda sözlerine şöyle devam etti: "Ameliyathanede yanımdaki doktorlar benim şarkılarımı açmış bende onu duyarak uyandım. Farkına varmadan şarkı söyleyerek uyanmışım. Ameliyattan 3 gün ayağa kalktım ve taburcu oldum. Operasyondan 5 gün sonra yazlığıma giderek arılarımla ilgilendim sonra birer buçuk satan konser vererek kendimi sınadım."