ASUS, Yeni ZenBook serisini IFA 2018'de görücüye çıkardı!

ASUS, Yeni ZenBook serisini IFA 2018'de tanıttı
ASUS, Yeni ZenBook serisini IFA 2018'de tanıttı

ASUS, 8'inci Nesil Intel Core işlemciye sahip tüm ZenBook portföyünü IFA 2018 Basın Günü etkinliğinde tanıttı.

Yeni ZenBook modellerinin tamamı, IFA 2018'de yeni ROG ve diğer diğer ASUS ürünleriyle birlikte ASUS standında tanıtıldı. Etkinlikte duyurulan yeni ürünler arasında 13,3 inç, 14 inç ve 15,6 inç dizüstü bilgisayarları olan ZenBook 13 (UX333), ZenBook 14 (UX433) ve döndürülebilir ekranlı dizüstü bilgisayarı ZenBook Flip 13 (UX362) yer alıyor. ZenBook Pro 15 (UX 580) modeli ASUS Screen Pad’in yeni özellikleri ve fonksiyonlarının dikkat çektiği etkinlikte 20 saatlik pil ömrüyle ZenBook S (UX391FA) ve yeni baz sistem tasarımlı All-in-One PC Zen AiO 27 (Z272) de tanıtıldı.

İlginizi çekebilirYeni keşfedilen gezegenler şaşırttı: Dünya’dan 250 kat fazla suya sahip!
İlginizi çekebilirSamsung Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ sahipleri için kötü haber
ASUS, güçlü hazırlığıyla başarılı bir IFA süreci geçirdi.
ASUS, güçlü hazırlığıyla başarılı bir IFA süreci geçirdi.

30 yıldır dijital yaşam için çalışılıyor!

ASUS'un son otuz yıldır keyifli ve kusursuz bir dijital yaşam için yenilikçi ürünleri pazara sunduğunu hatırlatan ASUS Başkan Yardımcısı Eric Chen, "Tarz ve zarafeti, performans ve üstün teknolojiyle buluşturan bir inovasyon anlayışına sahibiz. Bu sayede insanlara, sahip oldukları yenilikçi gücü serbest bırakma fırsatı sunabilmek, bize ilham kaynağı oluyor" dedi.
En yeni 8’inci Nesil Intel Core işlemcilerle çalışan müthiş bir bilgisayar ürün ailesinde ASUS ile beraber çalışmaktan heyecan duyduklarını kaydeden Intel Client Computing Başkan Yardımcısı Chris Walker, "Yeni 8'inci Nesil Intel Core mobil işlemcileri, içinde bulunan gigabit Wi-Fi ile en hızlı bağlantıyı sunmak için geliştirildi, gelişmiş ses sistemiyle üstün bir deneyim sunarken ve tüm bunları inanılmaz pil ömrüyle yapabiliyor. Bu yüzden de üst sınıf, ultra portatif yeni ZenBook ürün ailesiyle kusursuz bir uyuma sahipler" diye konuştu.