Atmayın, dönüştürün, değiştirin! Dekorasyonda geri dönüşüm modası

Dekorasyonda geri dönüşüm
Dekorasyonda geri dönüşüm

Ambalajlar, kıyafetler derken; geri dönüşüm sırası şimdi de dekorasyonda. İşte geri dönüşüme uygun ev dekorasyon önerileri!

Küreselleşen dünyanın beraberinde getirdiği problemler, geri dönüşüm modasını ortaya çıkarmış durumda. Geri dönüşen kıyafetler, yiyecekler, ambalajlar derken; şimdi de geri dönüşümü olan dekorasyon ürünleri popülerlik kazanmaya başladı.

İşte geri dönüşüme uygun ev dekorasyon önerileri!

Dekorasyon tasarımcıları boş durmuyor

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Küreselleşen dünyada, tasarımcıların çevre dostu ürünleri ile yaşam alanlarınızı değiştirip yenileyebilme imkanınız da var.
Dekorasyon tasarımcıları boş durmuyor Küreselleşen dünyada, tasarımcıların çevre dostu ürünleri ile yaşam alanlarınızı değiştirip yenileyebilme imkanınız da var.
Evininizin her köşesini dönüştürebilirsiniz

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Dilediğiniz dönüşüm malzemesiyle doğa dostu mekanlar yaratabilmeniz mümkün. Evinizin aksesuarları halılar, avizeler; mutfak aksesuarlarından yemek masası, tabak çanak, hatta peçeteleri bile geri dönüşüme uygun tercih edebilirsiniz.
Evininizin her köşesini dönüştürebilirsiniz Dilediğiniz dönüşüm malzemesiyle doğa dostu mekanlar yaratabilmeniz mümkün. Evinizin aksesuarları halılar, avizeler; mutfak aksesuarlarından yemek masası, tabak çanak, hatta peçeteleri bile geri dönüşüme uygun tercih edebilirsiniz.
Hem modern hem geri dönüşen hayat

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
	
	Ev dekorasyonunuzun hem modern hem geri dönüşüme uygun yapıda olmasını
istiyorsanız, bu mobilyalar tam da size göre.
Hem modern hem geri dönüşen hayat Ev dekorasyonunuzun hem modern hem geri dönüşüme uygun yapıda olmasını istiyorsanız, bu mobilyalar tam da size göre.
Evlerde ekolojik dönüşüm

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Ev kıyafetleri, gecelikler, çarşaf takımları ve hatta banyo havlularınızda dahi keten kumaşı tercih edin. Sentetik elyaf ve doğaya zarar veren diğer kumaşlar, ekolojik dengenin uyumunu bozan türlerdendir.
Evlerde ekolojik dönüşüm Ev kıyafetleri, gecelikler, çarşaf takımları ve hatta banyo havlularınızda dahi keten kumaşı tercih edin. Sentetik elyaf ve doğaya zarar veren diğer kumaşlar, ekolojik dengenin uyumunu bozan türlerdendir.
Kömür yerine rüzgar

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Ekolojik yaşamın en önemli unsurlarından biri enerji kaynakları; kömür, petrol ve fosil gibi yakıtlar. Bu tür zararlı kaynaklar yerine su, rüzgar, güneş gibi doğal enerji kaynaklarından yararlanmak gerekiyor. 
 Evlerinizde doğal kaynaklarla çalışan ısıtıcılar ya da soğutucular kullanabilirsiniz.
Kömür yerine rüzgar Ekolojik yaşamın en önemli unsurlarından biri enerji kaynakları; kömür, petrol ve fosil gibi yakıtlar. Bu tür zararlı kaynaklar yerine su, rüzgar, güneş gibi doğal enerji kaynaklarından yararlanmak gerekiyor. Evlerinizde doğal kaynaklarla çalışan ısıtıcılar ya da soğutucular kullanabilirsiniz.
Yalıtım yaptırmak bir seçenek olabilir

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Ekolojik bir ev ya da mekan yaratmak istiyorsanız duvarlarınıza yalıtım sistemi yaptırmak da bir çare olabilir. Böylelikle herhangi bir ısıtıcı ya da soğutucu kullanmanıza gerek kalmayacaktır.
Yalıtım yaptırmak bir seçenek olabilir Ekolojik bir ev ya da mekan yaratmak istiyorsanız duvarlarınıza yalıtım sistemi yaptırmak da bir çare olabilir. Böylelikle herhangi bir ısıtıcı ya da soğutucu kullanmanıza gerek kalmayacaktır.
Mutfaklarda ekolojik yaşam 

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Eviniz mutfaklarında doğal masif ahşaptan tezgahlar, metal tabak çanak ve keten peçeteler kullanabilirsiniz. Geri dönüşüme uygun bu doğal dokunuşlarla, modern yaşama ayak uydurabilirsiniz.
Mutfaklarda ekolojik yaşam Eviniz mutfaklarında doğal masif ahşaptan tezgahlar, metal tabak çanak ve keten peçeteler kullanabilirsiniz. Geri dönüşüme uygun bu doğal dokunuşlarla, modern yaşama ayak uydurabilirsiniz.
Doğal ürün dekorasyonu

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Evinizin yaşam alanlarında olabildiğince doğal ürünler kullanmayı tercih edin. Mobilyalarınızı ham kumaş, doğal ahşap, cam ürünler ve yine doğal boyadan faydalanarak tasarlayabilirsiniz.
Doğal ürün dekorasyonu Evinizin yaşam alanlarında olabildiğince doğal ürünler kullanmayı tercih edin. Mobilyalarınızı ham kumaş, doğal ahşap, cam ürünler ve yine doğal boyadan faydalanarak tasarlayabilirsiniz.
Dönüşen aydınlatma

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Yine doğal kaynak güneşten olabildiğince fazla yararlanacak türden açık renk mobilya, ince perde ve güneşlikler kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Yanı sıra, aydınlatma konusunda fazlasıyla zararlı olan toksik malzemeden üretilmeyen ürünlerden faydalanabilirsiniz. Aydınlatma konusunda oldukça doğal yöntemlerden faydalanmaya çalışın.
Dönüşen aydınlatma Yine doğal kaynak güneşten olabildiğince fazla yararlanacak türden açık renk mobilya, ince perde ve güneşlikler kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Yanı sıra, aydınlatma konusunda fazlasıyla zararlı olan toksik malzemeden üretilmeyen ürünlerden faydalanabilirsiniz. Aydınlatma konusunda oldukça doğal yöntemlerden faydalanmaya çalışın.
Hem uzun ömürlü hem doğal

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Ekolojik dekorasyon deyip işin maddi boyutundan çekinmeyin; kazandığınız tasarruf, harcadığınız parayı kısa zamanda karşılayacak türden. Bizim tavsiyemiz doğal, sağlıklı, sağlam, kullanım rahatlığı olan, doğal ve ekolojik yaşama zararı olmayan bu dekoratif ürünlerden mutlaka faydalanın.
Hem uzun ömürlü hem doğal Ekolojik dekorasyon deyip işin maddi boyutundan çekinmeyin; kazandığınız tasarruf, harcadığınız parayı kısa zamanda karşılayacak türden. Bizim tavsiyemiz doğal, sağlıklı, sağlam, kullanım rahatlığı olan, doğal ve ekolojik yaşama zararı olmayan bu dekoratif ürünlerden mutlaka faydalanın.
Ekolojik yaşam fikirlerinden örnekler

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Cam kavanozları değerlendirebilirsiniz.
Ekolojik yaşam fikirlerinden örnekler Cam kavanozları değerlendirebilirsiniz.
Çantaları mağazadan almak zorunda değilsiniz

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Ambalajlar yardımı ile kendi çantanızı kendiniz yapabilirsiniz.
Çantaları mağazadan almak zorunda değilsiniz Ambalajlar yardımı ile kendi çantanızı kendiniz yapabilirsiniz.
Haydi, doğal yaşama!

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Çevre dostu bir yaşamı benimseyen büyük bir toplum yapısı oluşumu için, ilk önce siz bu doğal dengeye destek olmalısınız.
Haydi, doğal yaşama! Çevre dostu bir yaşamı benimseyen büyük bir toplum yapısı oluşumu için, ilk önce siz bu doğal dengeye destek olmalısınız.