Avatar Atakan Çukur dizisi kadrosuna dahil oldu

Avatar lakaplı eski Survivor yarışmacısı Atakan Arslan, Çukur dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu.
Avatar lakaplı eski Survivor yarışmacısı Atakan Arslan, Çukur dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Avatar Atakan lakabı ile Survivor'dan tanıdığımız Atakan Arslan daha önce Söz dizisinde oyunculuk deneyimi yaşamıştı. Oynadığı ilk dizide büyük bir beğeni toplayan Atakan Arslan'ı, şimdi Söz dizisiyle aynı gün yayınlanan Çukur dizisinde, kötü adam rolüyle tekrardan ekranlarda göreceğiz.

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden olan, kitleleri peşinden sürükleyen Çukur dizisi, kadrosuna yine medyatik, ünlü bir ismi daha kattı. Eski boksör, Atakan Arslan, katıldığı Survivor yarışması ile asıl ününe kavuştu. Daha sonrasında bir çok dizi ve filmden teklif alan Arslan, Söz dizisinde rol almıştı.

Atakan Arslan, Söz dizisinde üsteğmen Zafer Yaman karakterine hayat vermişti.
Atakan Arslan, Söz dizisinde üsteğmen Zafer Yaman karakterine hayat vermişti.

Akın Koçovalı karakterine hayat verileceği düşünülen Avatar Atakan'ın hangi rolde seyirci karşısına çıkacağı merak konusu oldu. Bir diğer iddia ise Atakan Arslan, dizide Koçavalılar'ın düşmanı olarak diziye dahil olacağı üzerine. Dizinin hayranları bu sorunun cevabını araştırmaya başladı.

Atakan Arslan, Muay Thai Milli Takımı'nda ülkemizi bir çok kez temsil etmiş ödüllü bir sporcudur.
Atakan Arslan, Muay Thai Milli Takımı'nda ülkemizi bir çok kez temsil etmiş ödüllü bir sporcudur.

Avatar Atakan(Atakan Arslan) kimdir?

7 Ağustos 1989 yılında Sivas'ta dünyaya gelen Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan, spor hayatına basketbol ile başlamıştır. 16 yaşında vücut geliştirmeye başlayan Atakan Arslan, 17 yaşında dövüş sporları ile tanışmış ve o günden bu yana bir çok başarıya imza atmıştır. Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu'na parkur rekoru kırıp okul birincisi olarak girmiştir. Eğitimine halen devam etmektedir. Atakan Arslan, 2008 yılından itibaren kick boks ve Muay Thai Milli Takımlarında ülkesini uluslararası arenada temsil etmekte, aynı zamanda da profesyonel müsabakalara çıkmaktadır.

2011 yılında Özbekistan'da 5.000 rakip taraftarın önünde Özbek rakibini finalde nakavt ederek IFMA Muay Thai Dünya Şampiyonu unvanını kazanmış ve bu alanda ülkesine büyük erkeklerdeki ilk altın madalyayı getirmiştir. TPW adı altında profesyonel güreşte de performanslar sergileyen Atakan Arslan, adından Solider olarak söz ettirmiştir.

Kickboks kariyerinin önemli olaylarından biride, dünyanın kickboks organizasyonlarından biri olan Glory World Series ile yaptığı anlaşmadır. 2014 yılında Deput yapan Atakan Arslan, ilk maçını Glory 15 İstanbul'da Brezilyalı rakibi Jonatan Olveira yapmıştır.

Profesyonel sporun dışında çeşitli sinema ve dizi filmlerinde de oynayan Atakan Arslan modellik yapmaktadır.

Survivor 2016 tüm hızıyla başladı, ödül oyununu bu hafta hangi takım kazandı.Survivor Çağan Atakan Arslan kimdir, hakkında detaylı bilgiler burada. Sivaslı olan boksör Çağan'ın lakabı Avatar. Parkur rekoru kırdı. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu'na giren ve eğitimine devam eden Çağan Atakan Arslan birçok defile ile dizi ve sinema filmlerinde de oynadı.

Basketbolla başlayan spor hayatına küçük yaşlardan itibaren vücut geliştirme ile devam eden Arslan 17 yaşında dövüş sporlarına merak sardı. 2008 yılından sonra Kickbocks ve Muay Thai milli takımlarında uluslararsı arenada boy gösterdi. En büyük başarılarından biri ise 2011 2011 IFMA Muay Thai dünya şampiyonluğu. 5000 Özbek’in önünde Özbekistan’da Özbek rakibini finalde nakavt ederek tarih yazdı. Profesyonel güreşde de önemli bir performans göstererek adından Soldier olarak da söz ettirdi… Kickboks hayatının en önemli olaylarından birisiyse Glory ile yaptığı anlaşma… 2014’de Glory debut yapan Atakan Arslan ilk maçını Glory 15 İstanbul’da gerçekleştirdi ve Brezilyalı Jonatan Oliveira ile karşılaştı. 3 round sonrasında usta rakibine puanla kaybetti…

Avatar Atakan TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi olan Son Çıkış adlı dizide küçük bir rol almıştır. Televizyon sektöründe istediğini bulamayan Çağkan Atakan Arslan'ın ününe ün kattığı branş ise dövüş ringleri oldu. Sporcu kişiliğinden dolayı yarışmada kondisyon anlamında herhangi bir zorluk çekmeyeceği düşünülen Çağkan Atakan Arslan, özellikle hızlı oluşuyla tanınmıştır.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >