Avlu'nun 2. sezon fragmanı yayınlandı

Avlu 2.sezon tanıtım videosu
Avlu 2.sezon tanıtım videosu

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve fırtınalar estiren Avlu dizisinin yeni sezonu merakla bekleniyor. 2.sezon'un, daha şiddetli geçeceği zaten aşikar. İşte dizinin yeni sezon tanıtım videosu.

Eylül ayında StarTV'de yayınlanacak dizinin Başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse yer alıyor. İlk sezon kaliteli senaryo ve oyunculuklar izleyicilerin beğenisini toplamıştı. Acılı anne rolünü hakkıyla oynayan Demet Evgar yaşadığı duyguları seyircilere de aktarmayı başarıyor. İşte Avlu yeni sezon tanıtımı…

1. Sezonun finalinde neler yaşanmıştı?

AVLU DİZİSİ SEZON FİNALİ ÖZETİ

Deniz, kızının sevgilisinin adını öğrendiği andan itibaren içindeki yas ve keder yerini öfke ve intikam isteğine bırakır. Artık tek isteği kızının katilini bulmak ve hak ettiği cezayı vermektir. Ama bu Deniz için hiç kolay olmayacaktır.

AVLU SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ecem’in ölüm haberi Deniz’i adeta bir enkaza çevirir. Cezaevindeki tüm kadınlar gelen haberle yasa boğulmuştur. Biri hariç... Kudret olan biteni sadece izlemektedir. İçerdeki ölüm sessizliğini bozacak kişi ise Hakan olacaktır. Farkında olmadan sarfedeceği bir kelime Deniz’in bir sonraki hamlesi için kilit bir rol oynamaktadır... Sahip olduğu en değerli kişiye, Ecem’e verilen bu zararı kimsenin yanına bırakmaya niyeti yoktur. Üstelik yaşanan bu olay Deniz için olduğu kadar cezaevi yönetimi için de bardağı taşıran son damladır.

AVLU DİZİSİ ECEM KİMDİR?

Eslem Akar 23 Mart 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Koç burcudur. İngilizce ve Fransızca dillerini bilen Akar, masa tenisi, bisiklet, buz pateni, jimnastik, yüzme, futbol, voleybol ve basketbol gibi birçok spor dalına ilgi gösteriyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Sen de Gitme” isimli dizide rol alan Akar, 2018 yılında Avlu’da yer almış ve projedeki rolünün bitmesinin ardından 4N1K’ya transfer olmuştu.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >