Ayşecan Tatari hastaneye gitti: Gelen mesajla çileden çıktı

Ayşecan Tatari gelen mesajla çileden çıktı
Ayşecan Tatari gelen mesajla çileden çıktı

Bir dönem 'Çocuklar Duymasın' dizisinde 'Duygu' karakterine hayat veren Ayşecan Tatari, kızını göz muayenesi için hastaneye götürdü. Sonrasında kendisine gelen mesajla çileden çıkan Tatari, olayı sosyal medya hesabından paylaştı.

Çocuklar Duymasın dizisinde bir dönem canlandırdığı Duygu karakteriyle adını duyuran Ayşecan Tatari, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Ayşecan Tatari çocuğunu götürdüğü doktorun kendisine yanlışlıkla attığı mesajla çileden çıktı.

Küçük kızını muayene eden doktor, Ayşecan Tatari'nin kızıyla ilgili 'Ay ömrümü yedi bu çocuk bugün benim. Aşırı sinir oldum' ifadesini içeren mesajı yanlışlıkla ünlü oyuncuya gönderdi.

Gelen mesajı hesabında paylaştı

Bu mesajı Instagram hesabından ifşa eden oyuncu, "Size de iyi akşamlar Aslı Hanım. Bakın, bu hanımefendi bugün Müjgan'ın göz ölçümünü yaptı. Bir buçuk yaşındaki kızım, daha önce hiç görmediği aletler karşısında korkup ağladı. Sonra da o günkü 'hasta'sıyla ilgili yapacağı dedikoduyu bana atmış yanlışlıkla. Nasıl?" ifadelerini kullandı.

Hastane yetkilileri süreci takip ediyor

Açıklamalarına devam eden Tatari, "Buradan şunu çıkarabilir miyiz? Hasta gizliliği aslında çiğnenebilen bir haktır ve hastayken yaptıklarımıza dikkat mi etmeliyiz?" dedi.

Öte yandan Ayşecan Tatari, paylaşımından hemen hastane yetkililerinin kendisiyle iletişime geçtiğini belirtti ve sürecin onlar tarafından da takip edildiğini bildirdi.

Kaynak: Haber Global

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >