Bella Hadid'in gönlü Kapadokya'da kaldı: 'İlham vericiydi'

Bella Hadid, Kapadokya'ya hayran oldu.
Bella Hadid, Kapadokya'ya hayran oldu.

Filistin asıllı model Bella Hadid, fotoğrafçı Mert Alaş ile birlikte geçtiğimiz aylarda Türkiye'ye geldi. Kapadokya'ya hayran kalan Hadid, aylar sonra sosyal medya hesabından çekimlere dair kareleri paylaşarak, ''Böylesine bir bölgenin tarihini öğrenmek ilham vericiydi'' dedi.

Dünyaca ünlü model Bella Hadid, Missoni markasının yeni koleksiyonu için geçtiğimiz aylarda Kapadokya'ya geldi. ABD'de yaşayan ancak Türk olan Mert Alaş ile birlikte Türkiye'ye gelen Hadid, Kapadokya'ya hayran oldu.

Övgüler yağdırdı

Bölgeye övgüler yağdıran yıldız paylaşımına, “Büyülü Kapadokya, harika bir çekim ve gezi için çok teşekkür ederim. Böylesine bir yerin tarihini öğrenmek ve deneyimlemek, inanılmaz ilham vericiydi” notunu düştü.

Geçtiğimiz Mart ayında Mert Alaş ve ortağı Marcus Piggott’ın objektifine poz veren Hadid, “En sevdiğim insanlarla muhteşem zaman geçirdim. Asla unutmayacağım. Tüm ekibe teşekkürler ve sizi seviyorum” dedi.

Bella Hadid'in gözünden Kapadokya

Hadid’e, Türk hayranları, “Türkiye de seni seviyor” gibi yüzlerce yorum yaptı. Modele, organizasyonda Adut Akech Bior ve Alton Mason gibi isimler de eşlik etti. 22 yaşındaki model çekimler dışında, kendi çektiği fotoğrafları 'Kapadokya hatıraları' başlığı altında paylaştı. İşte Bella Hadid'in gözünden Kapadokya;

Geldiği sırada da Kapadokya fotoğrafları paylaşan Hadid, "Bugünkü şanslı konumum. Seni seviyorum Türkiye. Muhteşem insanlarla böyle yerleri keşfedebildiğim için minnettarım." demişti.

Türkiye'nin incisi: Kapadokya

Kapadokya, Türkiye'nin gözde turizm merkezlerinin başında, dünya da ise ender görsel güzelliklerin arasında yer alıyor.

Kapadokya, genel itibariyle Nevşehir İlinin 20 km çevresini kapsayan bir bölgede bulunuyor. Bölgenin en önemli merkezlerini ise, Ürgüp, Göreme ve Avanos oluşturur.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >