'Ben artık Tuğba değilim' diye not bırakıp kayıplara karışan genç kadın bulundu

Evinde not bırakıp; yanına çadır, peruk, bot gibi eşyalar alarak kayıplara karışan Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi 19 yaşındaki genç kadın akşam saatlerinde bulundu.

Kocaeli'nin Karamürsel İlçesi'nde ailesiyle yaşayan ve geçen yıl Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü'nü kazanan Tuğba Nur U., üniversite eğitimi için kente geldi. İzmir'in Karşıyaka İlçesi'nde yaşayan halasının evine yerleşen genç kız, okulun yarı yıl tatiline girmesinin ardından geçen cuma günü ailesinin yanına dönmek için otobüs bileti aldı. Halası ve eniştesinin şehirlerarası otobüs terminaline bıraktığı Tuğba Nur U., iddiaya göre Kocaeli'ye varması gereken saatte gitmeyince yakınları kendisini aramaya başladı.

İzmir'de kaldığı evde not bulunmuştu


İzmir ve Kocaeli'deki yakınları, otobüs firmasının yetkilileriyle görüştüğünde, genç kızın otobüse hiç binmediğini öğrendi ve şaşkına döndü. Genç kızın İzmir'de kaldığı evdeki odasında yapılan incelemede, bir not bıraktığı ortaya çıktı. Buna göre notta, 'Beni aramayın, ben artık Tuğba değilim' yazılı olduğu öğrenildi.

Alışverişe gidip çadır, bot, peruk almış

Üniversite öğrencisi Tuğba Nur U.'nun odasındaki eşyalar arasında çıkan alışveriş fişinde ise genç kızın çadır, bot ve peruk gibi eşyalar aldığı anlaşılan genç kadından akşam saatlerinde iyi haber geldi.

Alanya'da bulundu

Tuğba Nur U., Antalya'nın Alanya ilçesinde bulundu. Tuğba Nur U.'nun hakkında çıkan haberler ve sosyal paylaşım sitelerinde yapılan duyuruların ardından Alanya'da polis tarafından bulunduğu öğrenildi. Kocaeli'nin Karamürsel İlçesi'nde yaşayan ailesi, kızlarını almak üzere Alanya'ya gitti.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >